O nemovitosti

Tento útulný byt v posledním patře klasického vršovického činžovního domu patří mezi ty byty, ve kterých se hned cítíte jako doma. Jeho příjemnou atmosféru podtrhují masivní trámy, dřevěná podlaha a krásný výhled na střechy starých Vršovic a věž Gočárova kostela sv. Václava na blízkém Čechově náměstí. Na jeho 45 m2 najdete díky promyšlenému rozvržení dispozice všechno, co je pro život potřeba. Nechybí tak obývací zóna, kuchyňská část prosvětlená střešním oknem, jídelní část ani prostor pro spaní. Dostatečná pozornost byla věnována také úložným prostorům. Ty najdete pod postelí, v jídelní části i ve vstupní hale. Dostatečné osvětlení bytu denním světlem zajišťuje dvoukřídlé arkýřové okno s venkovní roletou, které směřuje do klidného vnitrobloku. Díky východní orientaci si můžete užívat kouzelné východy slunce. Komfort bydlení pak v letních měsících zvyšuje klimatizace. Činžovní dům, ve kterém se tento příjemný byt nachází, se může pochlubit zrenovovanými společnými prostory a moderním výtahem


Plně zařízená a vybavená kuchyňská linka, vestavné skříně na míru v chodbě a obývacím pokoji, klimatizace Daikin FTX/RX B35c, samostatný boiler pro ohřev teplé vody 80 l, moderní akumulační el. topeni Lucht LHZ Saphir 1000W německé výroby z roku 2022, nová dřevěná podlaha, dřevěné eurookno Vekra s izolačním dvojsklem a venkovní roletou, střešní okno Velux s dálkově ovládanou vnější roletou, 


Stylový činžovní dům se nachází nedaleko Heroldových sadů. Lokalita Vršovic navazující na svah pod Bezručovými sady a Vinohrady. Velmi příjemné místo pro žiti s kvalitními službami a gastronomií. Nedaleké tramvajové spojení nabízí rychlé a přímé přemístění do centra.


Kouzlo starých Vršovic umocněné krásnou architekturou láká k bydlení již víc než jedno století. Punc prvotřídní lokality podtrhují vzrostlé stromy v ulicích, skvělé gastro podniky, oblíbené Heroldovy sady i nedaleká Grébovka. Vršovice mají zkrátka úplně všechno. A pokud ani to nestačí, za pár minut jste pěšky na Vinohradech nebo tramvají v centru města.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
5 700 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 72 m²
Dostupné ihned
ID: 524723
Info v RK
Norská
Norská, Praha 10 32 m²
Dostupné ihned
ID: 524963
Info v RK