O nás

Ať už bydlení vašich snů vypadá jakkoli, jsme tu proto, abychom proměnili sen ve skutečnost. Již od roku 1993. 

V LEXXUS NORTON dobře víme, jak důležité je najít perfektní místo pro život. Proces hledání je velmi osobní záležitost plná důležitých rozhodnutí, při kterých oceníte pomoc i oporu. Zajímají nás vaše představy a jsme připraveni je do detailů splnit. 

Ať už si přejete byt na nejlepším místě v Praze, nebo sníte o domě či pozemku v jejím nejkrásnějším okolí. Ať už přemýšlíte o koupi, nebo vám víc vyhovuje pronájem. Nezáleží na tom, jak náročné máte požadavky a jak výjimečná jsou vaše přání. Vaše pohodlí a každodenní spokojenost ve vašem novém bydlení jsou pro nás na prvním místě.

Již tři desetiletí sledujeme nejen trh s nemovitostmi, ale i trendy v bydlení, a tak jsme připraveni najít to pravé místo, které bude přesně odpovídat vašemu stylu a vkusu. Umíme pomoci také s prodejem nemovitosti a usnadnit celý jeho zdlouhavý proces. Specializujeme se zejména na rezidenční bydlení a novou výstavbu. Díky mnoha spokojeným klientům, ale také výborným vztahům s největšími pražskými developery, bankami a dalšími institucemi jsme si dokázali vybudovat dominantní postavení na českém trhu.

Získejte informace vašim potřebám na míru:

Pro zákazníky

Pro majitele

Pro developery

Pro investory