ID: 524963
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 524963

Byt 1+kk na prodej

Dispozice: 1+kk
Velikost: 32m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Velmi dobře řešené studio (1kk) s prostornou vstupní halou, pohodlnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem a velkou obytnou místností s výhledem do klidného vnitrobloku. Vnitroblok je využíván jako pohledová udržovaná zahrada se vzrostlou zelení. Historický secesní dům nyní prochází kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků interiéru společných prostor a s vybudováním nového výtahu s výstupem na podestu u bytů. Finální provedení domu směřuje k představení ambiciózního a maximálně reprezentativního bydlení odpovídajícího prestiži této lokality. Dokončení je plánováno na léto 2024. 


Dubové parketové podlahy, dřevěná okna, koupelny osazeny kvalitní sanitou, plynová kotelna v 1PP domu.


Nárožní secesní dům ulic Kodaňská a Norská s krásnými otevřenými výhledy na jižní část Prahy. Dům stojí přímo proti parku Heroldovy sady, v místě je dostupná veškerá občanská infrastruktura širšího městského centra.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
5 700 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 72 m²
Dostupné ihned
ID: 524723
Info v RK
Norská
Norská, Praha 10 46 m²
Dostupné ihned
ID: 524964
Info v RK