ID: 524723
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 524723

Byt 3+kk s balkonem na Heroldovy sady

Dispozice: 3+kk
Velikost: 72m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Atraktivní 3kk jehož ústřední místností je obývací pokoj s kuchyňským koutem je obohacen o vystupující arkýř s navazujícím balkonem s krásnými výhledy k jihu na Heroldovy sady. Z obývacího pokoje jsou dále přístupné obě prostorné ložnice, vše doplněno velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Byt nabídne rozměrné místnosti s vysokými stropy s výhledy na západ do ulice Norská a k jihu na Heroldovy sady. Historický secesní dům nyní prochází kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků interiéru společných prostor a s vybudováním nového výtahu s výstupem na podestu u bytů. Finální provedení domu směřuje k představení ambiciózního a maximálně reprezentativního bydlení odpovídajícího prestiži této lokality. Dokončení je plánováno na léto 2024. 


Dubové parketové podlahy, vysoká dřevěná špaletová okna, koupelny osazeny kvalitní sanitou, plynová kotelna v 1PP domu.


Nárožní secesní dům ulic Kodaňská a Norská s krásnými otevřenými výhledy na jižní část Prahy. Dům stojí přímo proti parku Heroldovy sady, v místě je dostupná veškerá občanská infrastruktura širšího městského centra.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 3.63 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
5 700 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 32 m²
Dostupné ihned
ID: 524963
Info v RK
Norská
Norská, Praha 10 46 m²
Dostupné ihned
ID: 524964
Info v RK