Partneři realitní kanceláře LEXXUS

Mezi naše dlouhodobé partnery se řadí nejvýznamnější společnosti s působností nejen v hlavním městě, které poskytují vždy kvalitní a profesionální servis, stejně tak jako kladou důraz na individuální přístup či vlastní specializaci.

     

           AK Bedrna

Advokátní kancelář Bedrna a společníci poskytují poradenství v oblasti smluvních vztahů, od zajištění vzorových smluvních dokumentů, přes management podpisů smluv až po zajištění právní komunikace s klienty.

www.bedrna.cz

HypoAsistent s.r.o.

HypoAsistent s.r.o. je přední makléřská společnost specializující se na hypoteční financování. Odborníky HypoAsistent spojují mnohaleté zkušenosti a jsou vyhledáváni kvůli dokonalému přehledu o kompletní nabídce produktů všech hypotečních bank. Klientům dokáží zajistit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky hypotéky.

www.hypoasistent.cz

Cesare Interier s.r.o.

Navrhujeme  a  vytváříme  kuchyňské,  bytové  a  kancelářské  interiéry. V  prostorách  studia  CESARE interier s.r.o. představujeme ukázky modelových sestav a veškeré vzorky vyráběných povrchů pečlivě vybraných značek. Obdivujeme italský design, bohatou inspiraci dopřáváme svým klientům, architektům a bytovým designérům. Nabízíme odborné konzultace, návrhy ve 3D, dopravu, stěhování a montáže, na přání i komplexní řešení interiérů. Spolupracujeme s osvědčenými partnery při řešení osvětlení, výmalby, textilních dekorací, tapet apod.

www.cesare.cz

ARTN

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskové občanské sdružení, které vzniklo jako právní subjekt po zhruba roční neformální předehře dne 12. 9. 2001. Členové Asociace jsou přední představitelé developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na trhu, dále přední představitelé a vyšší management veřejné správy, a záměrem je sdružovat i pedagogy a studenty vysokých škol se zájmem o tuto oblast. 

www.artn.cz

ProCeram

Společnost ProCeram a.s. působí aktivně na českém trhu od roku 2010. Dostatečný kapitál mateřské společnosti a zkušenosti týmu firmy ProCeram, který v oboru pracuje od roku 1990, je dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.

www.proceram.cz

CPI Property Group

CPI Property Group je předním vlastníkem nemovitostí generujících příjmy v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. Naše velikost, dlouhodobý investiční horizont, globální odborné znalosti i lokální přítomnost přinášejí trvale vysoký výkon.

https://www.cpipg.com/cs

Penta

Jsme investiční skupina s více než 25 letou historií. Specializujeme se na dlouhodobé investice ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě, médiích a realitním developmentu.

https://www.pentainvestments.com

AFI Development

Společnost AFI EUROPE je předním mezinárodním investorem a developerem v oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy. Svou činnost v České republice zahájila v roce 1997 a kromě řady rezidenčních a komerčních projektů realizovala také dvě obchodní centra a logistický park.

https://afi-development.com/

StarGroup

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Všechny zakládající subjekty mají za sebou v této oblasti významné úspěchy.

Spojením znalostí a profesionálních zkušeností manažerů společností se zdroji našich firem jsme vytvořili skupinu se silným obchodním tahem a kreativním myšlením.

http://stargroup.cz/

V INVEST

Na samotném vzniku naší společnosti v roce 1991 jsme se věnovali pouze inženýringu. První́ developerský́ projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 800 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších má V Invest v různém stádiu příprav.

https://www.vinvest.cz/cs

Horizon Holding

Horizon Holding působí na českém trhu od roku 2001, od té doby úspěšně dokončil několik rezidenčních projektů a poskytl bydlení pro více než 700 rodin. Díky týmu zkušených profesionálů doručuje svým klientům kvalitní a promyšlené bydlení. Horizon má apetit se dál rozvíjet, v roce 2020 bude mít ve výstavbě téměř tisícovku bytů.

http://www.horizonholding.cz/

STRABAG a. s.

STRABAG a.s. je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG a patří k předním stavebním společnostem v České republice. Realizujeme všechny druhy staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Široké spektrum služeb a mnoho poboček rozmístěných po celém území České republiky jsou přednostmi, které nás přibližují zákazníkům.

https://www.strabag.cz/

Invesco

Invesco je nezávislá firma zabývající se správou investic, která se věnuje poskytování  investičních rad.

https://invesco.eu/

UBM

UBM Development vytváří nemovitosti pro přední evropská města. Strategicky se zaměřuje na rezidenční a kancelářské typy nemovitostí ve významných evropských metropolitních oblastech, jako je Vídeň, Berlín, Mnichov nebo Praha.

https://www.ubm-development.com/cs/laender/czechia/

JT Real Estate

Věnujeme se projektům, které jsou zajímavé a neobyčejné svou vizí a architekturou. Naší snahou je realizovat řešení s nadstandardní užitnou hodnotou pro místní občany, nájemníky, ale i okolní prostředí. Důraz klademe na design, materiály i provedení. Projekty i lokality si pečlivě vybíráme. Nejdeme do všeho a ekonomiku stavby důkladně analyzujeme. To vše dělá z našich projektů dlouhodobě výnosné investice už více než deset let.

https://www.jtre.cz/

Unicapital

Zaměřujeme se na strategické akvizice v konzervativnějších sektorech s fundamentální hodnotou. Působíme zejména v oblastech realit a developmentu, energetiky, zemědělství a zdravotnictví. Máme kvalitní odborné zázemí, díky němuž dokážeme na trhu nacházet zajímavé akviziční příležitosti s  potenciálem růstu a zhodnocení. Naším cílem je kvalitně a bezpečně zhodnocovat aktiva skupiny.

https://www.unicapital.cz/

Swietelsky

Společnost SWIETELSKY je schopna efektivním způsobem realizovat stavební záměry jakéhokoliv rozsahu. Jsme důvěryhodným partnerem pro spolupráci s veškerými investorskými skupinami, jako jsou například rodiny při výstavbě vlastního bydlení, zadavatelé veřejných zakázek, soukromí investoři, průmyslové podniky, provozovatelé obchodních center a mnoho dalších. Investor se může vždy spolehnout na to, že společnost SWIETELSKY staví na solidních hodnotách.

https://www.swietelsky.cz/

GES  REAL

Společnost GES REAL, a.s. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti komerčního developmentu od akvizice přes realizaci až po následný prodej (tzv. „TRADE DEVELOPMENT“).

http://www.gesreal.cz/

IMMO Business

IMMO Business, a.s. je sesterskou společností IMMO Leasing, SE, která působí v oblasti nebankovního financování od roku 2012 a která v květnu 2018 získala licenci ČNB pro poskytování spotřebitelských úvěrů.

https://www.immobusiness.cz/

SUDOP Praha

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy. Navrhuje nejen celkové technické řešení staveb včetně mostních, tunelových a inženýrských objektů, sdělovacích a zabezpečovacích systémů, elektrizace a napájení, ale řeší i otázky řízení a organizace dopravy, dopravní a vozební technologie, opravárenské základny, logistiky, tarifní politiky, ekonomie dopravy a financování, vlivu staveb na životní prostředí. 

https://www.sudop.cz/cs

Marlo Development

Zaměřujeme se na průzkum trhu, konzultace, akvizice, studie proveditelnosti, zajištění financování, strategie, architektonické řešení, výběr dodavatele stavby.

http://www.marlo.cz/

Amádeus

Jsme rodinná, ryze Česká firma zaměřující se na budování obchodních center, kanceláří a bytů. Zaměřujeme se na centra měst, kam se snažíme dostat více života místních lidí, rodin a dětí. Klademe důraz na všechny zásady dotčených orgánů a institucí. Dále se zaměřujeme na brownfieldy, které nemají žádný přínos pro místní občany. Z těch budujeme parky, byty, školy a školky pro rodiny i jedince.

https://www.amadeus-real.cz/

Cresco Real Estate

Sme najväčším slovenským rezidenčným developerom. Od svojho vzniku v roku 1992 sme zrealizovali mnoho úspešných developerských projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sme sa stali významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi investíciami, ako boli napríklad III Veže alebo obytná štvrť Slnečnice, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy pre svojich užívateľov.

https://www.cresco.sk/

Mayfield Management Group

Mayfield Management Group is a unique concept for property management in Alberta. We are a fully licensed, registered and bonded Real Estate Brokerage specializing in Property, Condominium and Asset Management. 

https://www.mmgltd.com/

Signi

Jsme odborníci, kteří chtějí přinášet jednoduchá a efektivní řešení. Přestaly nás bavit stále se opakující klientské projekty a agenturní život plný buzz words, zbytečných projektů a nesmyslných KPI. Chceme zlepšit svět, přinést něco nového a skvělého. Milujeme technologie, jejich jednoduchost a použitelnost pro uživatele. Posouváme hranice možného. Jsme na své misi zbavit svět papírových dokumentů.