Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS NORTON

Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Realitní makléř/ka - odd. pronájmů

Chcete dělat práci, která má smysl, budovat dlouhodobá partnerství a zároveň být pánem/paní svého času? Je na vás spoleh a vaše slovo platí, rád/a a dobře komunikujete s lidmi a nechcete celé dny trávit za stolem v kanceláři?

LEXXUS NORTON je zavedená realitní kancelář, která se zaměřuje na prémiové nemovitosti a developerské projekty v Praze a okolí. Do týmu pronájmů hledáme kolegu/kolegyni - akční osobnost, která nám pomůže posunout naše służby na ještě vyšší úroveň.

Co vás u nás čeká?

Co od vás očekáváme?

Co vám nabízíme?

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na hr@lexxusnorton.cz a my se co nejdříve ozveme!

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS a.s. se sídlem Náměstí Republiky 2090/3a, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS a.s. byly společností LEXXUS a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Souhlas.pdf