Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS NORTON

V současné době hledáme kolegy/kolegyně na pozice:

Marketing Project Manager

Co Vás čeká:

Co hledáme:

Co nabízíme:

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete CV a kontaktujte nás na monika.chlumska@lexxusnorton.cz

Projektová asistentka

Zajímají Vás reality a chcete být u těch nejzajímavějších projektů na trhu rezidenčních nemovitostí v Praze? Jste pečlivá, pracovitá, baví Vás administrativa a ráda jste oporou pro lidi kolem Vás?  Máte již nějakou zkušenost na pozici asistentky?

Tak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší pracovní náplní:

Co bychom požadovali:

Co můžeme nabídnout:

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete CV a kontaktujte nás na monika.chlumska@lexxusnorton.cz

Recepční – office asistentka na plný úvazek

Zajímá tě práce v prostředí jedné z nejrenomovanějších realitních kanceláří v ČR? Chtěl/a bys poznat jak to vše od základu funguje a získat víc zkušeností a do budoucna v tomto oboru dále růst? Baví tě administrativní práce a jsi pečlivý/á, pracovitý/á, komunikativní a rád vyřizuješ věci ke spokojenosti klientů a kolegů? Pokud sis na vše odpověděl/a ANO, pak hledáme právě Tebe!

Na naší recepci potřebujeme někoho, kdo nás bude skvěle reprezentovat a zároveň bude pravá ruka pro všechny. Hledáme do našeho týmu Recepční – office asistentku na plný úvazek.

Co bude Tvojí náplní práce?

Co bys měl/a umět?

Nabízíme:

Další benefity:

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

CV prosíme zaslat na: monika.chlumska@lexxusnorton.cz

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS NORTON a.s. se sídlem Náměstí Republiky 2090/3a, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS NORTON a.s. byly společností LEXXUS NORTON a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Souhlas.pdf