Výjimečná vila se zahradou v Bubenči

Českomalínská, Praha 6, Bubeneč
ID: 527316
Cena: Info v RK

Výjimečná vila se zahradou v Bubenči

Českomalínská, Praha 6, Bubeneč
Cena: Info v RK
ID: 527316

Reprezentativní vila ve vysokém standardu k prodeji

Dispozice: 10+1
Velikost: 650m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Výjimečná reprezentativní vila se zahradou přímo v srdci pražské rezidenční čtvrti Bubeneč. Vila prošla kompletní rekonstrukcí do vysokého standardu v roce 2013 a nyní nabízí 3 plně obytná podlaží. V přízemí vily se nachází reprezentativní hala s vchodem do velkorysé obývací části s krbem, která nabízí přímý vstup na terasu a do udržované zahrady, která díky své rozloze poskytuje dokonalé soukromí. Z obývací části lze přejít do jídelny a dále do kuchyně s okny do zahrady. Jídelna i kuchyně jsou přístupné také přímo z haly. Ve druhém podlaží, které je dostupné dvěma schodišti, jsou k dispozici 3 ložnice, 3 koupelny a pracovna. V podzemním podlaží jsou další dvě ložnice pro hosty, dvě koupelny, technická místnost a sklad. Je zde také volnočasová zóna se saunou a kino sálem. K domu náleží také garáž pro dva vozy.


V celém domě jsou dřevěné podlahy, obklady všech koupelen jsou z pravého kamene. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči značky Miele. Dům má vysoké stropy a originální repasovaná špaletová okna. Ponechání vybavení a nábytku záleží na dohodě. Dům má vlastní plynový kotel. V domě je zabezpečovací systém.


Lokalita Praha 6 – Bubeneč je nejžádanější adresou v Praze. Klidná rezidenční čtvrť disponuje plnou občanskou vybaveností včetně škol, a to i mateřských. V pěší vzdálenosti je park Stromovka, který nabízí bohaté sportovní vyžití. Dostupnost MHD zajišťuje autobusová zastávka necelých 300 m od domu, nebo tramvajová cca 600 m. V blízkosti je také zastávka metra A Dejvická či Hradčanská.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 1567 m²
Patro: 2
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Rybničná 
Rybničná, Praha 6 769 m²
Dostupné ihned
ID: 528470
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK