ID: 500060
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 500060

Luxusní Vila Salone 5+kk k prodeji

Dispozice: 5+kk
Velikost: 177m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Uzavřený komplex leží na vyhledávaném severním pobřeží Sicílie, mezi Cefalú a Pollinou, což činí lokalitu výjimečnou. Díky výhledu lze spatřit Liparské ostrovy, pouhou hodinu jízdy autem nebo vlakem je pak Palermo, mezinárodní letovisko a hlavní město oblasti. Velmi oblíbená a vyhledávaná pláž Torre Conca je v pěší vzdálenosti od projektu. Vydat se můžete také do nedaleké vesnice Sant Ambrogio, kde najdete obchody s potravinami a restaurace nebo dále podél pobřeží do historického Cefalú s jeho středověkými dlážděnými ulicemi, katedrálním náměstím, pěknými butiky a plážovými bary.


Luxusní jednopodlažní vila jejíž kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2021. Vila disponuje velkorysým obývacím pokojem s prostorou a luxusně zařízenou kuchyní. Obývací zóna je strategicky umístěná ve středové části vily a odděluje tak hlavní 'master' zónu od zbylých 3 ložnic. Poměrně výrazným prvkem obývací zóny je původní krb obložený originální historickou Sicilskou keramikou 'Maiolica", která je dále použita na barovém pultu. Hlavní manželská zóna sestává z ložnice s vlastní koupelnou a menší šatny. Ve druhé části vily pak nalezneme 3 ložnice, z nichž jednu s vlastní přilehlou koupelnou, koupelnu pro hosty a prádelnu. Velkoformátová, převážně posuvná či skládací okna, vnáší do interiéru dostatek světla a neodmyslitelně i výhledy na bohatou okolní zeleň, mořskou hladinu a při dobré viditelnosti i Liparské ostrovy. Všechna okna jsou vybavena externími elektrickými žaluziemi, v ložnicích doplněna i o moskytiéry.


Vila je kompletně zařízená včetně designového interiérového i exteriérového osvětlení. Kuchyňská linka, vestavné skříně a pohledové části postelí jsou vyrobeny na míru z moderního a ekologického materiálu Valchromat. Dominantou vily Salone je bezpochyby luxusní infinity pool - bazén s efektem nekonečné hladiny o velkorysém rozměru 11 x 6 m. Při plavání v něm budou výhledy na moře a Liparské ostrovy ještě působivější. K vile dále náleží prostorná panoramatická terasa, parkovací plocha pro 3 - 4 auta a dále soukromý pozemek o výměře téměř 9000 m2 se stávající vegetací typickou pro tuto oblast. Naleznete zde vzrostlé pinie, eukalypty, fíky a v jedné části též menší olivový háj. Celý soukromý pozemek je oplocen a příjezdová cesta uzavřena bránou.


Pro příjemný a ničím nerušený pobyt budou pro budoucího majitele k dispozici spolehlivé služby správy nemovitostí. Anglicky hovořící tým zajistí vše potřebné od uklízeček a zahradníků až po soukromé kuchaře a taxi transfery.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání na pozemku
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 9000 m²
Patro: 1
Energetický štítek: C

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK
Cefalú
Cefalú, Pollina 64 m²
Dostupné ihned
ID: 525890
11 400 000 Kč
Hellichova
Hellichova, Praha 1 322 m²
Dostupné ihned
ID: 503128
Info v RK