ID: 500061
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 500061

Luxusní Vila Belvedere Palermo 3+kk k prodeji

Dispozice: 3+kk
Velikost: 103m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Uzavřený rezidenční komplex leží na vyhledávaném severním pobřeží Sicílie, mezi Cefalú a Pollinou, což činí lokalitu vyjímečnou. Díky výhledu lze spatřit Liparské ostrovy, pouhou hodinu jízdy autem nebo vlakem je pak Palermo, mezinárodní letovisko a hlavní město oblasti. Velmi oblíbená pláž Torre Conca je v pěší vzdálenosti od projektu. Vydat se můžete také do nedaleké vesnice Sant Ambrogio, kde najdete obchody s potravinami a restaurace nebo dále podél pobřeží do historického Cefalú s jeho středověkými dlážděnými ulicemi, katedrálním náměstím, pěknými butiky a plážovými bary.


Komorní vila k prodeji s plochou 102 m2 jejíž kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2021 a v rámci areálu rezidenčního projektu Giardini Torre Conca je situována na jednom z nejlepších pozemků, zejména díky nádherným výhledům na pobřeží Thyrénského moře a město Cefalú. Při dobré viditelnosti je možné spatřit i Liparské ostrovy, které se ne nadarmo nazívají perlami Středomoří. Tato jednopodlažní vila disponuje poměrně velkorysým obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku a dále nabízí 2 ložnice a 2 koupelny vybavené sprchovým koutem.


Velkoformátová posuvná okna vnáší do interiéru dostatek světla a neodmyslitelně i výhledy na mořskou hladinu a již zmíněné Liparské ostrovy či dominantu města Cefalu - 'Rocca di Cefalú'. Dominantou této vily bude bezpochyby infinity pool - bazén s efektem nekonečné hladiny. Při plavání v něm budou výhledy na moře a Liparské ostrovy ještě působivější. K vile dále náleží terasa, parkovací plocha pro 3 - 4 auta a dále soukromý pozemek o výměře cca 4.500 m2. Pozemek bude z převážné části oplocen a příjezdová cesta uzavřena bránou.


Pro budoucího majitele budou k dispozici spolehlivé služby správy nemovitostí, které zajistí příjemný a ničím nerušený pobyt. Anglicky hovořící tým zajistí vše potřebné od uklízeček a zahradníků po soukromé kuchaře a taxi transfery.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ano
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 4500 m²
Patro: 1
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Cefalú
Cefalú, Pollina 64 m²
Dostupné ihned
ID: 525890
11 400 000 Kč
Hellichova
Hellichova, Praha 1 322 m²
Dostupné ihned
ID: 503128
Info v RK