ID: 526182
29 300 000 Kč
29 300 000 Kč
ID: 526182

Vila v anglickém stylu 4+1 na prodej

Dispozice: 4+1
Velikost: 190m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Unikátní vila v anglickém stylu s působivým interiérem a krásnou vzrostlou zahradou se nachází v žádané lokalitě Slapy, pouhých 5 minut od přehrady a v pěší dostupnosti golfového hřiště. Původní historický objekt byl přestavěn na účelné moderní bydlení ve spolupráci s Claudem Reyrenem, švýcarským dvorním architektem italské královské rodiny Savojských.


Při vstupu do domu se ocitáme v elegantní vstupní hale, na kterou přes světlou chodbu lemovanou okny, navazuje venkovsky laděná kuchyně. Z té můžeme vyjít přímo na zahradu a do funkčního sklípku vybudovaného ve skále. Vedle kuchyně se nachází rozlehlý obývací pokoj s krbem a několika francouzskými okny, která vedou do krásné vzrostlé zahrady. Z obývacího pokoje je možné vystoupat točitým schodištěm do druhého patra, nebo využít pohodlné schodiště ve vstupní hale.


V horním patře se nachází velká hlavní ložnice se šatnou a balkónem, koupelna a dva samostatné pokoje. Z otevřené galerie, která může sloužit například jako knihovna, je krásný výhled do okolní zeleně a na panorama obce.


Budova prošla nákladnou rekonstrukcí včetně zateplení. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem vzduch - voda a v obývacím pokoji je krb, který vyhřeje celý dům. Podlahy i dveře jsou z masivního dřeva, stejně tak okna, obklady a vestavný nábytek na míru. Na udržované zahradě je jezírko a příprava na bazén. Po fasádě domu se vine přísavník tříprstý pomáhající dům zateplovat a v létě v něm udržovat příjemné klima.


Umístění domu v klidné části obce zajišťuje ticho a dostatek soukromí. Krásné okolí nabízí široké možnosti sportovního i rekreačního vyžití. V obci se nachází prodejna klasických i bio potravin, restaurace, základní a mateřská škola, lékař a sportoviště. Na blízkém zámku se pořádají pravidelné kulturní akce. Spojení s Prahou zajišťuje přímá autobusová linka, se kterou jste na Smíchovském nádraží za 45 minut.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání na pozemku
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 2310 m²
Patro: 2
Energetický štítek: E

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK
Na Loužku
Na Loužku, Praha 5 291 m²
Dostupné ihned
ID: 503623
Info v RK