ID: 527764
18 400 000 Kč
18 400 000 Kč
ID: 527764

Byt 3+kk s terasou na prodej

Dispozice: 3+kk
Velikost: 101m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nabízíme krásný prosvětlený byt 3+kk v moderním bytovém domě Salomonka, postaveném v roce 2014. Rezidence v jedné z nejklidnějších částí Smíchova je situovaná v mírném svahu na rozhraní části Malvazinek a Košíř. Díky tomu, že se v domě nachází pouhých patnáct bytů, má příjemnou komorní atmosféru.


Po příchodu do bytu vás přivítá velkorysá vstupní hala, ve které se kromě šatní skříně nachází také velká knihovna, která tvoří přirozený přechod do společenské části bytu. Ta sestává z obývacího pokoje propojeného s kuchyňskou částí v elegantní bílé barvě, a jídelny. Užitnou plochu obývacího pokoje o velikosti 40 m2, rozšiřuje západně orientovaná terasa, ze které je velmi hezký výhled do dalekého okolí. V bytě se dále nachází dvě ložnice, koupelna s přirozeným světlem a samostatná toaleta, ve které je vytvořené praktické zázemí pro pračku.


Velkou výhodou tohoto bytu je poloha domu v ulici, ve které je zástavba soustředěna pouze na jedné straně. I přestože jsou ložnice orientovány na sever, díky absenci protilehlých budov se mohou chlubit vysokou světlostí. Přílivu přirozeného světla se těší také západně orientovaná obývací část.


K bytu náleží jedno parkovací stání a navazující sklep. V případě, že majiteli bytu přijede návštěva, může využít další parkovací stání přímo vedle domu. 


Zařízená a vybavená kuchyně, dřevěné podlahy, hliníková okna, hliníkové venkovní žaluzie, pro komfortnější obsluhu tepla má byt výměníkovou stanici, vytápění plynovou kotelnou v domě, jedno parkovací stání v podzemní garáží a sklep. Majitelé domů mají k dispozici místnost u vstupu do domu pro uložení kol nebo kočárků.


Ulice U Blaženky je klidná a můžete ji využít příjezdem do centra přes Malvazinky nebo ulicí Vrchlického. MHD nabízí možnost nedaleké autobusové zastávky směr Anděl nebo v pěší dostupnosti je stanice tramvaje U Zvonu. Místo ocení klienti s častým přesunem na letiště nebo části Prahy 6. Široké zázemí služeb nabízí obchodní centrum Nový Smíchov nebo menší obchody s procházkou do 10 minut od domu. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 6.5 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Malátova
Malátova, Praha 5 146 m²
Dostupné ihned
ID: 502285
26 900 000 Kč
Malátova
Malátova, Praha 5 193 m²
Dostupné ihned
ID: 502294
29 500 000 Kč
Kořenského
Kořenského, Praha 5 95 m²
Dostupné ihned
ID: 503311
Info v RK