ID: 503439
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 503439

Luxusní byt se střešní terasou v oblíbené rezidenční lokalitě

Dispozice: 4+kk
Velikost: 232m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Luxusní byt 4+kk je součástí nového developerského projektu Hřebenky, který se nachází v jedné z nejžádanějších rezidenčních lokalit v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. V blízkosti Rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.


Moderní byt s výjimečnou střešní terasou se nachází v 7.nadzemním podlaží nové bytové rezidence a interiér sestává z velkorysého obývacího pokoje s kuchyní, salonku, tří samostatných ložnic, dvou koupelen, samostatné toalety a technické místnosti. Zelené panorama je možné si vychutnávat ze dvou balkonů a neotřelou součástí bytu je i velkoformátové střešní ateliérové okno o výměře 37,7 m2. Součástí atraktivní nabídky jsou tři parkovací stání v moderních garážích, sklep, předokenní elektrické žaluzie a příprava pro klimatizaci.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 171.66 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Malátova
Malátova, Praha 5 193 m²
Dostupné ihned
ID: 502294
29 500 000 Kč
Kořenského
Kořenského, Praha 5 95 m²
Dostupné ihned
ID: 503311
Info v RK
Hlušičkova
Hlušičkova, Praha 5 168 m²
Dostupné ihned
ID: 503812
19 990 000 Kč