O nemovitosti

Hodkovičky patří již více než 100 let mezi luxusní rezidenční čtvrť a jsou jednou z nejžádanějších lokalit v Praze. Čerpejte zde klidnou až venkovskou atmosféru plnou zeleně a díky výbornému dopravnímu spojení s centrem Prahy na dosah. Okolí přeje všem druhům volnočasových aktivit. Zasportovat si můžete ve velkém areálu Hamr, na minigolfu, golfovém hřišti, lanovém centru, tenisových kurtech, fotbalovém hřišti nebo vyrazit na cyklostezku/bruslařskou dráhu podél Vltavy.

 

Ke kulturním akcím a letním vodním zážitkům lákají Žluté lázně a k posezení třeba Yacht club Cere. Na procházku se lze vydat do Lesoparku Hodkovičky, k Branickému rybníku nebo do sousedního lesa „Vorličáku“.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, obchodní centrum Novo Plaza, restaurace, poštu, lokální obchody, dětská hřiště, perfektní dostupnost MHD do centra a na metro. V pěší dostupnosti zde najdete MŠ a ZŠ Jitřní, s rozšířenou výukou TV, dále v blízkém okolí je Porg, Prague British International School a 4 Medvědi – rodinné a Montessory centrum.

 

Rezidence Nad Lesem vyniká výjimečnou atmosférou. Nabízí pouhých 6 bytů s parkovacími stání a sklepy umístěny na klidné ulici, obklopených zelení.

Byt 3+kk se nachází ve zvýšeném přízemí s prostornou terasou z kterého vedou schodiště do soukromé zahrady, obklopeny vzrostlými stromy, poskytující soukromí a klid.

Samotný byt je velice světlý s praktickým půdorysem, dostatkem úložných prostor, šatnou, velkoformátovými francouzskými okny v každé místnosti. K bytu náleží sklep a je možné přikoupit parkovací stání v 1.PP domu.

 

Stavební koncepce akcentuje současné ekologické trendy. Energeticky úsporná cihlová stavba postavena ve vysokém standardu vybavení s důrazem na kvalitu použitých materiálů. Na střeše jsou osazeny solární panely, které slouží na ohřev teplé užitkové vody (TUV), je zde příprava na venkovní žaluzie, dřevěná okna, dubové plovoucí podlahy (lepené), podlahové topení, moderní koupelný ve vysokém standardu, dveře Sapelli, bezpečnostní vstupní dveře, příprava na krbová kamna. 

V současné době se dokončují poslední stavební práce. Předpokládány termín k nastěhování je 2.Q 2023. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 13 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 0
Status nemovitosti: volný
Zahrada: 99 m²

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Milevská
Milevská, Praha 4 137 m²
Dostupné ihned
ID: 503132
Info v RK
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 55 m²
Dostupné ihned
ID: 503598
7 739 410 Kč
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 83 m²
Dostupné ihned
ID: 503601
11 591 119 Kč