ID: 525107
Prodáno
Prodáno
ID: 525107

Nová epocha bydlení

Dispozice: 3+kk
Velikost: 103m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Představujeme vám zcela výjimečný byt v projektu Vila ÉPOQUE. Nezaměnitelný až dekadentní charakter tohoto bytu formoval i jeho název. DECO ÉPOQUE. Nadchne vás nejen vlastní privátní zahradou navrženou renomovaným Ferdinandem Lefflerem, ale také velkorysým dispozičním řešením o ploše 103 m2. Jako bonus je potom přímým vstup do vlastní soukromé garáže pro dva vozy s klubovou místností o velikosti 15 m2.


Na tvorbě interiéru se podíleli architekti renomovaného italského výrobce Poliform. Součástí prodejní ceny je kuchyně a vestavné úložné systémy od této světoznámé značky. Tam ovšem nekončíme, interiér nabízí materiály té nejvyšší kvality, velkoformátová okna od Josko, interiérové dveře Rimadesio, velkoformátové obklady od Italgraniti a plně osázenou zahradu včetně závlahového systému.


Komfort slibují i technologie nejvyšší kvality – vytápění a chlazení tepelnými čerpadly s 11 geotermálními vrty, rekuperace, chlazené stropy, zabezpečovací systém, nebo inteligentní domácnost. Kvalita jak samotné stavby, tak vybavení bytů a společných prostor daleko převyšuje standard, který nabízí ostatní developeři. Celý dům je navíc zasazen do pohádkové vzrostlé zahrady s pergolou a stylovým sezením.


Vila ÉPOQUE, ukrývající 5 nadstandardních bytů, zdobí pražskou rezidenční čtvrť Malvazinky a naleznete ji v těsném sousedství slavné Winternitzovy vily.


Byt je kompletně dokončený a připravený k nastěhování, ozvěte se nám a domluvte si prohlídku.


Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 26 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 0
Status nemovitosti: prodáno
Zahrada: 60 m²

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Malátova
Malátova, Praha 5 193 m²
Dostupné ihned
ID: 502294
29 500 000 Kč
Kořenského
Kořenského, Praha 5 95 m²
Dostupné ihned
ID: 503311
Info v RK
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách, Praha 5 232 m²
Dostupné ihned
ID: 503439
Info v RK