ID: 503443
Prodáno
Prodáno
ID: 503443

Luxusní byt na Vinohradech

Dispozice: 3+kk
Velikost: 122m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Byt je součástí známého oblíbeného rezidenčního komplexu Korunní Dvůr na Vinohradech. V rámci tohoto projektu je umístěn ve vnitřní části projektu u jeho jižní hranice, tedy nikoliv u ulice Korunní, ale v klidové zóně za vlastním nádvořím a s výhledem přes protilehlou původní zástavbu do dalekého okolí. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Nejbližší stanice metra, vzdálená do 5 minut pěšky, je Flora s přidruženým nákupním centrem. Letiště dostupné do 30 minut vozem.


Krásný světlý byt 3+kk k prodeji s mimořádně řešeným prostorem obývacího pokoje a dvěma velkými ložnicemi. Obytný prostor je řešen jako otevřená galerie se stropem vysokým přes dvě patra s velkým na jih orientovaným oknem za kterým je přístupný větší z balkónů s výhledy do širokého okolí. Obě ložnice jsou orientovány do klidného upraveného vnitřního dvora, každá s velikostí 20 m2, každá s navazujícím balkonem a každá s vlastní pohodlnou koupelnou. K bytu náleží dvě parkovací stání a rozměrný sklep v suterénu domu.


Společné prostory jsou v reprezentativním stavu. Vnitřní plochy mezi a za domy jsou řešeny jako soukromá městská zahrada se vzrostlými stromy, lavičkami a večerním osvětlením. Komplex je vybaven společnou recepcí umístěnou při ulici Korunní.


Dřevěné parketové podlahy, nová kuchyňská linka vybavená kvalitními spotřebiči, vestavěná klimatizace v celém bytě. Koupelny vybaveny negativním osvětlením a značkovou sanitou, vestavěné skříně v ložnicích, chodbě i koupelnách.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 13 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: prodáno

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
6 100 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 72 m²
Dostupné ihned
ID: 524723
15 526 927 Kč
Korunní
Korunní, Praha 10 100 m²
Dostupné ihned
ID: 524934
15 900 000 Kč