ID: 525768
28 000 000 Kč
28 000 000 Kč
ID: 525768

Světlý byt 3+kk s terasou

Dispozice: 3+kk
Velikost: 143m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Moderní prostorný byt zaujme hned z několika důvodů. Prvním je světlý interiér osluněný velkoformátovými okny se západní orientací a výhledy do zelených korun stromů a na vlastní rozměrný pozemek. Druhým je hlavní obytná místnost bytu, tedy obývací pokoj s kuchyní, který nabídne velkorysou metráž a velká okna s již zmíněnými výhledy. Třetím benefitem bytu jistě zůstává jeho velká terasa přístupná po schodišti z obývacího pokoje. Střešní terasa o velikosti 68 m2 byla ještě stavební úpravou rozšířena a její plocha tak dnes dosahuje cca 120 m2. Terasa je zastíněna systémem plachet, oživena množstvím zeleně a mimo samotné venkovní sezení připravena i k instalaci vířivky. Z terasy je krásný nerušený výhled do dalekého okolí. Byt samotný mimo již uvedené dále nabízí dvě prostorné ložnice, pracovní kout, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatné wc a dvě komory. K dispozici jsou dvě parkovací stání a velký sklep v suterénu domu. Bytový dům je moderní reprezentativní budovou s kvalitní nadčasovou architekturou, postavený na velkém vlastním pozemku sloužícím jako pobytová zahrada. Jedná se o uzavřený privátní a bezpečný areál v sousedství místního tenisového a golfového klubu. 


Dřevěné parketové podlahy z tropického dřeva. Koupelny obloženy travertinem a osazeny kvalitní sanitou. Kuchyňská linka s kompletní sadou spotřebičů. Množství vestavěných skříní. Krb. Terasa s dřevěnou palubou z trvanlivého dřeva, systémem stínících plachet a dekorativní zelení.


Klidné a skryté místo na konci slepé ulice K Vodě v Záběhlicích. Pozemky domu navazují na soukromý tenisový a golfový klub a ze severní strany jsou lemovány korytem Botiče se vzrostlou zelení. V pěší vzdálenosti se nachází oblíbený volnočasový areál Hamr a Hamerský rybník. Lokalitou prochází i místní cyklostezka. Je zde k dispozici kompletní občanská vybavenost. Centrum města dostupné do 20 minut vozem, letiště do 30 minut vozem.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 68 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 2
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
5 700 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 72 m²
Dostupné ihned
ID: 524723
Info v RK
Norská
Norská, Praha 10 32 m²
Dostupné ihned
ID: 524963
Info v RK