ID: 413378
39 000 Kč / měsíc + 2 500 Kč měsíční poplatky
39 000 Kč / měsíc + 2 500 Kč měsíční poplatky
ID: 413378

Pěkný mezonetový byt, který se nachází v přízemí a prvním patře historické budovy na Praze 1 - Malá Strana

Dispozice: 2+1
Velikost: 73m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Představujeme jedinečnou možnost stylového bydlení ve vysoce lukrativní lokalitě Vlašské ulice na Malé Straně. Bydlet v blízkosti Hradčan, Petřína, Karlova mostu nebo Pražského hradu můžete nyní i Vy. Útulný, mezonetový, zařízený byt 2+1 k pronájmu.


V přízemí a prvním patře historického domu na Malé Straně je situován tento zařízený, mezonetový byt 2+1 k pronájmu, nabízející svým nájemníkům k užívání obytnou plochu 73 m2. Jednotka je tvořena komfortním obývacím pokojem s jídelním koutem, vybavené moderní kuchyně, útulné ložnice, koupelny, šatny a komory.


Exkluzivní lokalita bydlení na Malé Straně jen pár kroků od Malostranského náměstí a Pražského hradu nebo od Karlova mostu a Kampy. V blízkosti nalezneme rovněž hned několik parků jako například Valdštejnská zahrada, Petřín, Rajská zahrada aj. Lokalita oplývá veškerou občanskou vybaveností, krásami historického centra metropole a dobrou dopravní infrastrukturou. V místě lze naleznout rovněž nepřeberné množství příjemných kaváren a restaurací nebo obchodů.


Výše měsíčních záloh činí 2 100 Kč + elektřina a plyn.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 0
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jungmannova
Jungmannova, Praha 1 102 m²
Dostupné ihned
ID: 522879
47 000 Kč
Jungmannova
Jungmannova, Praha 1 104 m²
Dostupné ihned
ID: 523485
52 000 Kč
Břehová
Břehová, Praha 1 142 m²
Dostupné ihned
ID: 523624
88 000 Kč