ID: 523107
602 Kč/m2 / měsíc + měsíční poplatky
602 Kč/m2 / měsíc + měsíční poplatky
ID: 523107

Komerční prostor k pronájmu v luxusní rezidenci Churchill, Praha 2 - Vinohrady

Dispozice:
Velikost: 528m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Komerční prostor k pronájmu v luxusní Rezidenci Churchill, která se nachází v atraktivní a vyhledávané lokalitě Prahy 2 - Vinohrady v Italské ulici.


Komerční prostor v přední části budovy Rezidence Churchill se vstupy z ulice Italská a Dudova nabízí 528 m2, v 1NP ve stavu shell&core, který lze využít v celku případně rozdělit na dva menší, každý z vlastním vstupem. Prostor s velkými výlohami je možné použít pro různé účely včetně vybudování showroomu, kanceláře, salonu, ordinace lékaře nebo obchodu. Prostor není vhodný pro restauraci.


Nový nájemník komerční jednotky má možnost úpravy nebytových prostor dle vlastních požadavků na základě plánovaného využití. Na vnějšku budovy je připraveno místo na umístění firemního loga a v prostoru je příprava pro komplexní systém ventilace a klimatizace.


Ulice Italská v blízkosti náměstí Winstona Churchilla naproti VŠE nabízí nadstandardní dostupnost do centra města. V místě je plná občanská vybavenost, vynikající spojení MHD, pár minut chůze od Hlavního nádraží. Objekt se nachází hned vedle dobře známé Rezidence Riegrovy Sady, ve které je v uzavřeném komplexu na jedné straně přibližně 150 luxusních bytů a na druhé straně jsou kanceláře společnosti Deloitte. Komerční prostor je součástí nového projektu Rezidence Churchill zahrnující kancelářské a bytové prostory.


Parkovací místa jsou k dispozici v podzemní garáži za 5 000 Kč/měsíc bez DPH (není součástí nájmu).


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: C
Patro: 0
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Krumlovská
Krumlovská, Praha 4 12 m²
Dostupné ihned
ID: 413306
2 500 Kč
Vlašská
Vlašská, Praha 1 73 m²
Dostupné ihned
ID: 413378
39 000 Kč
Italská
Italská, Praha 2 107 m²
Dostupné ihned
ID: 413385
2 100 EUR