ID: 527694
13 450 000 Kč
13 450 000 Kč
ID: 527694

Byt 1+kk s balkónem v centru Prahy

Dispozice: 1+kk
Velikost: 45m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Pokud hledáte bydlení v centru naší metropole, a přesto v oáze klidu, nabízíme Vám byt 1+kk v Residenci Vodičkova 33, Praha 1, Nové Město. Činžovní dům s bohatou historií prochází kompletní a důslednou rekonstrukcí a nový majitel zde najde bydlení s kvalitou a technologiemi současné doby. Byt s balkonem má u vstupu halu s oddělenou technickou místností, dále navazuje prostor pro kuchyni, která neubírá obývací části. V obývacím pokoji s balkonem a francouzskými dveřmi je dostatečné místo pro velké lůžko. Vstup do koupelny je také z obývací části a koupelná má oddělenou část s toaletou. Do budovy vstupujete z Vodičkovy ulice reprezentativní vstupní halou a po příchodu do dvorní části pokračujete k samostatnému křídlu s bytovou částí. Bytová část má schodiště oválného půdorysu s výtahem uprostřed, na podlaží jsou pouze čtyři byty, které mají praktickou, společnou halu. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu.Uvedené obrázky jsou fotografie vzorového bytu a mají ilustrativní charakter. Slouží pouze jako možné řešení vybavení dispozice.


Projekt Vodičkova 33 naleznete přímo v srdci hlavního města Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí, naproti Paláci Lucerna a v přímém sousedství oblíbené Františkánské zahrady. Adresa disponuje veškerou občanskou vybaveností, kde jsou všechny obchody a služby na dosah. Výhodou je také perfektní dostupnost městské hromadné dopravy (tři trasy metra, několik tramvajových linek, významná vlaková nádraží) a rovněž vozem.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 2.8 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: D
Patro: 1
Status nemovitosti: rezervace

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

V Kolkovně
V Kolkovně, Praha 1 204 m²
Dostupné ihned
ID: 503312
53 000 000 Kč
Valdštejnské náměstí
Valdštějnské náměstí , Praha 1 88 m²
Dostupné ihned
ID: 522886
29 750 000 Kč
Valdštejnské náměstí
Valdštějnské náměstí , Praha 1 117 m²
Dostupné ihned
ID: 522889
37 900 000 Kč