ID: 523084
Prodáno
Prodáno
ID: 523084

Byt 2+kk na prodej

Dispozice: 2+kk
Velikost: 44m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Byt se nachází v klasickém cihlovém činžovním domě v centru Holešovic. Výborná dopravní dostupnost na tramvaje, všechny směry, i na hlavní silniční tahy. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, úřady, obchody, restaurace, lékárna, bankomat a školy. Možnost aktivního odpočinku v blízkosti Vltavy, kde jsou hezké procházky i cyklostezky.


Byt na prodej je dispozičně řešen jako 2+kk - vstupní chodba s WC a komorou, dva obytné pokoje a koupelna. Jeden pokoj je orientován do ulice, druhý do klidného vnitrobloku. Byt je možné ihned obývat, je nově vymalován, ale byla by vhodná rekonstrukce. Menší dispoziční úpravou by byl byt atraktivnější. Byt je pro svoji polohu v centru a dopravní dostupnost též vhodný i na investici, k pronájmu.


Okna bytu jsou již po výměně, jsou plastová s dvojsklem. Na podlaze linoleum, v chodbě starší dlažba. Vytápění je zajištěno WAF plynovým topením. K bytu náleží sklep.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: E
Patro: 0
Status nemovitosti: prodáno

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Astrid Garden
U průhonu, Praha 7 75 m²
Dostupné ihned
ID: 524140
12 691 400 Kč
Astrid Garden
U průhonu, Praha 7 74 m²
Dostupné ihned
ID: 524141
13 203 150 Kč
Astrid Garden
U průhonu, Praha 7 89 m²
Dostupné ihned
ID: 524422
18 276 950 Kč