ID: 528156
9 900 000 Kč
9 900 000 Kč
ID: 528156

Byt 2+kk na prodej

Dispozice: 2+kk
Velikost: 49m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Jedinečné spojení historie a moderního komfortu v samém srdci metropole na Malé Straně. Atraktivní byt 2+kk k prodeji s užitnou plochou 49,9 m², který disponuje vlastním dvorkem je součástí projektu Rezidence Úvoz, který se nachází přímo v podhradí, a jehož základy byly položeny za vlády Karla IV. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, byla při rekonstrukci objektu zachována jeho unikátní atmosféra i atraktivní architektonické prvky. 


Dispozice bytu situovaného v přízemí je rozčleněna na prostornou vstupní chodbu (11,2 m²) a obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven moderními spotřebiči značky Whirlpool. Obývací pokoj (23,4 m2) disponuje panoramatickým výhledem na Petřínskou rozhlednu. Dále pak světlá ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Koupelna je vybavena zařizovacími předměty značek Laufen, Huppe, Hansgrohe a nový plynový kotel značky Vaillant zajišťuje nejvyšší komfort. Interiér bytu je proveden ve vysokém standardu a lze zde naleznout klenby, špaletová okna, velkoformátovou dlažbu. Jednou z hlavních předností tohoto bytu je vlastní dvorek o rozloze 9,6 m².


Lokalita bytu nabízí dobrou dopravní infrastrukturu s pěší dostupností k tramvajovým a autobusovým zastávkám, stejně jako blízkost stanic metra linky A - Hradčanská a Malostranská. Kompletní občanská vybavenost v okolí zahrnuje prvotřídní restaurace, bary, lokální bistra, kavárny, galerie nebo muzea. Pro milovníky zeleně a historie se nedaleko nachází několik parků a historických památek, včetně Pražského hradu, Hradčan, Petřína, Lobkovické zahrady, Svatojánské vinice nebo Velké strahovské zahrady. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: D
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

V Kolkovně
V Kolkovně, Praha 1 204 m²
Dostupné ihned
ID: 503312
53 000 000 Kč
Valdštejnské náměstí
Valdštějnské náměstí , Praha 1 88 m²
Dostupné ihned
ID: 522886
29 750 000 Kč
Valdštejnské náměstí
Valdštějnské náměstí , Praha 1 117 m²
Dostupné ihned
ID: 522889
37 900 000 Kč