ID: 528396
11 528 846 Kč
11 528 846 Kč
ID: 528396

Investiční příležitost

Dispozice: 3+kk
Velikost: 81m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Možnost dotované hypotéky 2,99%, pro více informací nás kontaktujte.

 

Exkluzivní nabídka investičního bytu 3+kk k prodeji situovaného v pražských Hrdlořezech na Praze 9, který je součástí projektu Rezidence v Údolí s pouhými 20 bytovými jednotkami a uzavřeným venkovním areálem. Panoramatická inspirativní lokalita v klidném prostředí meandrů řeky Rokytky a zároveň v dosahu všeho, co město nabízí. Velmi zajímavá pořizovací cena 11.528.846 Kč včetně sklepa zajišťuje při odhadovaném nájmu cca 25 tis/měs. výnos 2,6% plus rostoucí cena nemovitosti.


Jednotka s užitnou plochou 80,95 m2 se nachází na 1.NP objektu s výtahem a tvoří ji velká vstupní chodba s velkorysým prostorem pro vestavné skříně, hlavní místnost s přípravou pro kuchyňskou linku a prostorem pro manželskou postel. Samostatnou místnost tvoří koupelna s prostornou sprchou a toaletou. Kvalitní standard je samozřejmostí a dominantou prostoru jsou velká okna s trojskly, která zajišťují dostatek klidu a denního světla. Přidanou hodnotou bytu je výška stropu dosahující 2,75 m, což dodává prostoru na vzdušnosti a opticky jej zvětšuje. Interiér je vybaven keramickými obklady i dlažbou v koupelnách, vinylovou podlahou v obytných místnostech, nadstandardně vysokými dveřmi (2,1 m), bezpečnostními vstupními dveřmi a rekuperací, která řídí cirkulaci vzduchu. K bytu náleží v ceně sklep.


V těsné blízkosti bydlení najdete údolí podél řeky Rokytky, jejíž meandry jsou doslova dokonalým místem, které přímo vybízí k relaxaci, procházkám s vašimi čtyřnohými společníky nebo k večernímu běhu. Značným benefitem této lokality jsou parky a sady. Příznivci cyklistiky jistě ocení téměř 4 km dlouhou cyklostezku, po které je možné dojet až do sousedního Hloubětína nebo třeba až k ZOO. V okolí se rovněž nachází hned několik sportovních a fitness center. V pěší vzdálenosti 3 minut se nachází autobusová zastávka, se spoji vedoucími do centra metropole i do dalších částí Prahy. Pro ty, kteří preferují cestování autem, je přímo v místě napojení na hlavní silniční tahy. Kompletní občanská vybavenost v místě, včetně lokálních obchodů, supermarketů nebo metropolitní univerzity v docházkové vzdálenosti.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Za Krejcárkem
Za Krejcárkem, Praha 9 81 m²
Dostupné ihned
ID: 522869
15 990 000 Kč
Letnian
Tupolevova, Praha 9 68 m²
Dostupné ihned
ID: 527210
9 021 600 Kč
Letnian
Tupolevova, Praha 9 62 m²
Dostupné ihned
ID: 528234
8 002 400 Kč