ID: 528256
25 900 000 Kč
25 900 000 Kč
ID: 528256

Prémiové bydlení, nadčasový design a kvalitní dispozice spojená s vysokým komfortem při každodenním užívání

Dispozice: 5+kk
Velikost: 344m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Osobitý, romantický rodinný dům, s navenek subtilním projevem, překvapí své návštěvníky velkoryse pojatým vzdušným interiérem a vnitřním uspořádáním, které uspokojí nejnáročnější požadavky na vybavení prostor a technické provedení. Dům navrhl Ing. Arch Petr Suske. Dům je řešen jako třípodlažní stavba se správně vymezenou funkcí pro každé podlaží. V 1.PP je umístěna dvougaráž, technická místnost, sklad, vinný sklep a velká společenská místnost s otevřeným krbem, a dále s navazující saunou a příslušenstvím (wc, umyvadlo, 2 sprchy).


Do 1.NP je umístěn hlavní vstup a obývací pokoj s kuchyní, ložnice s koupelnou, dvě rozměrné šatny a samostatné wc s bidetem. Jídelní část navazující na kuchyň a obývací pokoj zaujme vysokým stropem a osluněním vysokými francouzskými okny s výstupem na zahradu. Příjemnou atmosféru v této největší místnosti zprostředkuje rozměrný krb. V podkroví nalezneme tři samostatné pokoje, velkou koupelnu s wc a bidetem. Na galerii umístěnou pracovnu s výstupem na druhou terasu skrytou za domem. Dům je umístěn na svažitém pozemku, jehož plocha je plně využita rozdělením do několika teras, jejichž podoba vzešla z návrhu zahradního architekta. Každá část je tak chytře využita a esteticky dořešena, včetně automatické závlahy a venkovního osvětlení.


Na terase za obývacím pokojem je k dispozici zastřešená letní kuchyň (vybavená grilem, lednicí a dřezem) s velkým venkovním sezením. Nemovitost je orientována především k jihu, a tak velmi dobře osluněna. Dům nabídne výhledy zejména do protilehlého zalesněného svahu bez další zástavby, anebo do vlastní zahrady. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě, kanalizace v místě není, dům je vybaven kapacitní bezúdržbovou ČOV. Tento dům reprezentuje možnost úniku od pracovního ruchu do klidného domova v přírodním prostředí.


Kuchyňská linka vybavená kvalitními spotřebiči. Masivní dubové dřevěné podlahy. Dřevěná okna s izolačními dvojskly. V koupelnách a WC velkoformátová dlažba a obklady, vše osazeno kvalitní sanitou od renomovaných výrobců. Velkokapacitní krby v suterénu a přízemí. Plynový kotel. Příprava pro kamerový systém a alarm. Sauna. Studna. Nádrž na dešťovou vodu. Automatická závlaha. Zahradní osvětlení. ČOV. Venkovní kuchyň s grilem. Zahradní domek. Přístřešky na dřevo.


Dům je postaven nad potokem, v jižním svahu pod vrchem Levý Hradec. Jedná se o historickou přírodní lokalitu s řidší rezidenční zástavbou, nedaleko vltavského břehu. Z místa je hezký výhled na protilehlý zalesněný svah. Zastávka MHD (Levý Hradec) nebo vlaku (Žalov) v pěší vzdálenosti. Centrum Prahy dostupné do 30 minut vozem. Letiště do 20 minut. Veškerá občanská vybavenost přímo v obci Roztoky.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 545 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
25 000 000 Kč
KONTIO Resort Sázava
Sázava, Sázava 92 m²
Dostupné ihned
ID: 503835
7 000 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 522236
12 808 100 Kč