ID: 523888
24 950 000 Kč
24 950 000 Kč
ID: 523888

Dokončený byt 5+kk na prodej

Dispozice: 5+kk
Velikost: 155m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Velkorysý byt 5+kk s prostornou terasou a výhledy do zeleně situovaný ve 3. podlaží komorního projektu. K dispozici je velký sklep. Součástí nabídky je možnost přikoupení dvou garážových stání.


Příjemnou atmosféru bytu vytvářejí francouzská okna doplněná světlovody, nadstandardně vysoké stropy i velké terasy. Klienti ocení přípravu na krbová kamna nebo vířivku na terase. Pohodlí zaručí bezbariérový přístup a výtah z garáže až do bytu. Tepelný komfort poskytne klimatizace či příprava na venkovní žaluzie. Úsporný ohřev teplé užitkové vody zajistí solární panely. Ve vysokém standardu jsou dřevěná okna, dubové podlahy, moderní koupelny od dodavatele Proceram a interiérové či bezpečnostní vstupní dveře Sapeli. Klientovi bude poskytnuta možnost 25% slevy na kuchyni a nábytek od firmy Hanák a zvýhodněná cena na vířivky USSPA, krby Laube a žaluzie Climax sunscreens. Dále nabízíme možnost zařízení bytu dle inzerovaných návrhů nebo dle Vašich představ od interiérového studia Jinne. Byt je součástí projektu Rezidence Nad Lesem, který byl nominován do soutěže Best of realit 2023.


Hodkovičky patří mezi luxusní rezidenční čtvrti a jsou jednou z nejžádanějších a nejzelenějších lokalit v Praze. Čerpejte zde klidnou až venkovskou atmosféru a zároveň využívejte výborné dopravní spojení s centrem Prahy. Okolí přeje všem druhům volnočasových a sportovních aktivit. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 41 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 2
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Milevská
Milevská, Praha 4 137 m²
Dostupné ihned
ID: 503132
Info v RK
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 83 m²
Dostupné ihned
ID: 503601
9 999 000 Kč
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 49 m²
Dostupné ihned
ID: 524417
6 963 478 Kč