Guadalmina Alta

Marbella
ID: 500511
Cena: Info v RK

Guadalmina Alta

Marbella
Cena: Info v RK
ID: 500511

Penthouse 4+kk v blízkosti golfovýh hřišť, Marbella

Dispozice: 4+kk
Velikost: 134m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Velkorysý Penthouse 4+kk k prodeji v luxusním rezidenčním projektu BREEZE. Obývací pokoj s velkými okny a přístupem na terasu je navržen jako velký světlý prostor s výhledy na golfové hřiště Guadalmina. Kuchyně jsou vybaveny špičkovými spotřebiči. Možné je také navrhnout si kuchyň podle vlastního vkusu s širokou škálou kvalitních dokončovacích prvků.

Součástí komplexu bude bazén, upravené společné plochy a fitness. Rezidence bude zcela uzavřená a bude mít k dispozici recepci, samozřejmostí je i bezpečnostní systém.


Rezidence BREEZE nabízí celkem 34 bytů a nachází se v Guadalmina Alta v Marbella (Malaga), jednom z nejpozoruhodnějších míst na pobřeží Costa del Sol, v blízkosti San Pedro de Alcántara a Puerto Banús. Tato oblast se chlubí více než 70 golfovými hřišti, 300 slunečnými dny v roce a průměrnou roční teplotou 20 stupňů.


Rezidence je v těsné blízkosti kulturních, sportovních, plážových, zábavních a nákupních center.V Breeze Marbella budete mít k dispozici vše, co potřebujete pro pohodlné bydlení, odpočinek v klidném a bezpečném prostředí a užívání si výjimečných chvil s rodinou a přáteli.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 131 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 3
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jadranski Put
Jadranski Put, Zavala Peninsula 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500045
1 100 000 EUR
Byty Yesenice
Cedrová, Jesenice 57 m²
Dostupné ihned
ID: 500334
5 545 250 Kč
Byty Yesenice
Cedrová, Jesenice 69 m²
Dostupné ihned
ID: 500336
6 065 250 Kč