Číčovice

Číčovice
ID: 524117
Cena: Info v RK

Číčovice

Číčovice
Cena: Info v RK
ID: 524117

Rodinná vila 7+kk s bazénem

Dispozice: 7+kk
Velikost: 403m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Místo má skvělou dopravní dostupnost Prahy, obec se nachází v blízkosti exitu 5 z dálnice D7. Dojezdová vzdálenost autem na Zličín i na Prahu 6 je přibližně 15 minut. V sousední obci Středokluky funguje mateřská, základní škola a pošta. Číčovice jsou známé díky skvělé restauraci a penzionu V polích a jezdeckému centru Dvůr Hoffmeister. Okolí je protkáno cyklostezkami a známý výletní cíl hrad Okoř.


Novostavba nadčasové rodinné vily o dispozicí 7+kk je položená na kopci s výhledem na krajinu, obklopená krásnou rozlehlou zahradou. Velkorysá stavba se sedlovou střechou je navržena ve tvaru písmene H a díky tomuto řešení poskytuje chráněný soukromý prostor. Součástí profesionálně vysázené a vzrostlé zahrady je luxusní nerezový bazén s posuvnou terasou a zahradní domek s letní kuchyní.

Vstupní podlaží na úrovni zahrady je tvořeno předsíní, do krovu otevřeným víceúčelovým prostorem, sloužícím současně jako obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou. V tomto podlaží nalezneme také pracovnu, pokoj pro hosta se samostatným vstupem, tři technické místnosti, tři toalety a garáž pro dva automobily. Z hlavního obytného prostoru vede schodiště do horního “ložnicového” patra.


Druhé nadzemní podlaží je lemováno otevřenou galerií. Nachází se zde čtyři ložnice, dvě koupelny a dvě šatny.

Křídla domu jsou orientována západním, jižním a východním směrem. Díky této výborné orientaci prochází slunce domem v průběhu celého dne a vytváří krásné světelné obrazce.

Zahrada, která byla navržena architekty Terezou Kvítkovou a Vítem Beranem, je plně osázená vzrostlými stromy a květinovými záhony a poskytuje obyvatelům domu intimní místo pro odpočinek. V horní části pozemku, přímo u výstupu z hlavní obytné části domu je umístěna částečně krytá terasa a nerezový bazén 3,5 x 9 m s dřevěnou posuvnou terasou. Součástí pozemku je zahradní domek 15x4 m s pergolou, letní venkovní kuchyní a ohništěm.


Dům byl navržen renomovaným arch. studiem Kaňka + Partners. Špičkové vybavení zahrnuje nejmodernější tepelné čerpadlo se záložním elektrickým kotlem, podlahové vytápění, dřevěné podlahy s třívrstvou nášlapnou vrstvou, dřevohliníkové rámy oken, na míru vyrobený vestavěný nábytek, kuchyňskou linku od studia Anglická sezona a mnohé další. Dům je v energetické třídě A. 


Nejmodernější tepelné čerpadlo se záložním elektrickým kotlem, bazén nerez 3,5 x 9 m s posuvnou dřevěnou terasou a s podzemní místností pro technologii, akumulační jímka dešťových vod, krb na dřevo s krbovou vložkou a odkouřením komínovým průduchem.

Kazetové a prosklené Interiérové dveře z masivního dřeva, okna dřevohliníková s izolačním trojsklem, příprava pro skleník.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 3183 m²
Patro: 2
Energetický štítek: A

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
28 000 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Konopná DD3 84
Konopná, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
Info v RK