Chaty Na Rybárně

Ostrovec
ID: 524068
1 890 000 Kč

Chaty Na Rybárně

Ostrovec
1 890 000 Kč
ID: 524068

Chata v původní podobě na břehu řeky Otavy

Dispozice:
Velikost: 40m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Na úžasně klidném břehu řeky Otavy nabízíme rekreační chatičku, která vám připomene prázdniny v dětství, a pokud si to budete přát, zároveň nabídne veškerý komfort i luxus, který povýší vaše volné dny na novou úroveň. Součástí pohádkového projektu Na Rybárně je 18 chatek, k nimž přibude také společný bazén, sauna a samozřejmě parkovací místa. Rezidenti přitom budou mít k dispozici lodičky na půjčení. Dokonalé prázdniny na chatě vzdálené jen asi 50 metrů od řeky tak budou kompletní.


Chata je v původní autentické podobě a rozkládá na ploše 40 m2, ale patří k ní i pozemek o velikosti 200 m2 a zároveň zmíněné společné části pozemku, které budou moci využívat všichni majitelé. Soukromí jednotlivým chatkám zajišťují vzrostlé stromy, které pozemek opticky rozdělují. Chatka má v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem s vařičem, lednicí, dřezem, jídelním stolem, pohovkou a také dveřmi vedoucími na prosluněnou terasu s výhledem na okolní lesy. Dřevěné schody propojují obývací pokoj s patrem, které slouží jako ložnice, ale pohodlně se sem vejdou i 4 lůžka. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ke každé chatě je nutné dokoupit parkovací stání v ceně 85.000,- CZK.


Chaty mají zdvojená dřevěná okna, na podlaze je PVC. Vytápění je elektrické pomocí přímotopů, voda pochází z vlastních studen a její ohřej zajišťuje elektrický bojler.


Chatička je v původní podobě, ale můžete si ji nechat zrekonstruovat do příjemné moderní podoby. Rekonstrukce vyjde zhruba na 1 milion korun a zajistí, abyste chatu mohli využívat pro odpočinek po celý rok.


Chatová osada Na Rybárně je součástí obce Dědovice, avšak leží v její klidné části obklopené přírodou a zelení. Na své si tu přijdou milovníci dlouhých procházek či houbaření, cyklisti, rybáři, nebo prostě jen ti, kdo hledají krásné místo, kam utéct před shonem všedních dnů. Nedaleko leží lázeňská obec Vráž s jejím půvabným novogotickým zámečkem nebo třeba hrad Zvíkov. Okolní bohatě zalesněná krajina je plná turistických i cyklistických tras. K výletům láká i nedaleký Orlík nebo třeba Písek vzdálený odtud jen 20 minut, který také zajistí všechny služby, které byste v Dědovicích nenašli. Přímo v obci je však obchod s potravinami i několik restaurací. Z centra Prahy jste na chatě u řeky autem za hodinu a půl, jezdí sem i autobus. V prosinci 2024 by měl být dokončen nový úsek dálnice D4 od Příbrami do Písku, který cestu zkrátí o dalších 15 minut. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 200 m²
Patro: 2
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Chaty Na Rybárně
Dědovice, Ostrovec 40 m²
Dostupné ihned
ID: 524079
2 980 000 Kč
Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč