Bydlení Jinočany - rodinné domy

Jinočany
ID: 53
Cena: Info v RK

Bydlení Jinočany - rodinné domy

Jinočany
Info v RK
ID: 53

Nová etapa již v přípravě

Dispozice (od-do): 3+kk - 5+kk
Energetický štítek: B
Dokončení: podzim 2024
Web projektu: https://bydleni-jinocany.lexxus.cz/

O projektu

Bydlení Jinočany představuje novou etapu developerského projektu v příjemné lokalitě obce Jinočany v těsné blízkosti přírody a přitom na dosah Prahy. V rámci projektu budou vystavěny nové rodinné domy k prodeji o dispozicích 4+kk až 5+kk, z nichž každý disponuje předzahrádkou. Parkování je zajištěno vlastním garážovým stáním a stáním před domem. Nové rodinné domy v Praze - západ jsou vhodné pro vlastní rodinné bydlení.


Bydlení Jinočany nabízí svým budoucím obyvatelům kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje nedávno zrekonstruovanou základní školu a mateřskou školu s příjemným a moderním prostředím pro rozvoj předškolních dětí. Příznivci cyklistiky jistě ocení množství cyklotras, které Vás zavedou do blízkého i širokého okolí. Přímo v Jinočanech se nachází přírodní koupaliště.


Výborná dopravní dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými linkami a novou železniční zastávkou Jinočany, z níž se rychle dopravíte na Smíchovské nádraží. Zastávky autobusu a železnice leží 5 minut od místa projektu - v pohodlné docházkové vzdálenosti.


Pokud hledáte příjemné rodinné bydlení blízko zeleně s vynikající dostupností do centra Prahy, jsou pro Vás nové rodinné domy v Jinočanech jasnou volbou.


Připravili jsme si pro Vás prohlídku vzorového bytu - ZDE.

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Nabídka bytů (0)

ID Patro Dispozice Velikost Balkon/ terasa Zahrada/ Předzah. Cena
včetně DPH
Status Půdorys Poptávka

*

Mapa lokality

Mohlo by vás zajímat

Malátova - luxusní byty Praha 5
Malátova, Praha 5 od 146 m²
Ihned k nastěhování
ID: 22
od 26 900 000 Kč
Hřebenky
Na Hřebenkách, Praha 5 od 223 m²
Ihned k nastěhování
ID: 24
od 41 500 000 Kč
Rezidence Amalie
Mánesova, Praha 2 od 50 m²
Ihned k nastěhování
ID: 58
od 12 200 000 Kč