ID: 500191
Prodáno
Prodáno
ID: 500191

Rodinný dům k prodeji

Dispozice: 7+1
Velikost: 310m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Dům je součástí nové zástavby obce Horoměřice na jejím západním okraji ve směru k zalesněnému údolí Únětického potoka. Sousedství je zde tvořeno relativně velkorysou privátní zástavbou rodinnými domy a vilami, přičemž díky realizacím v době před cca desíti lety zdejší domy již disponují vzrostlými zahradami a tedy vysokou mírou soukromí a celkovým konzistentním dojmem. Centrum Horoměřic s kompletní občanskou vybaveností a MHD dostupné do 2 minut vozem či 10 minut chůzí, centrum Prahy do 30 minut, letiště do 10 minut vozem.


Rodinný dům 7+1 k prodeji poskytne svému majiteli nadprůměrný dostatek prostoru pro ubytování vícečlenné rodiny. Organizace prostoru je zde tradiční s rozmístěním do dvou nadzemních podlaží, kde v 1.NP je umístěn hlavní spojený prostor obývacího pokoje, jídelny a navazující kuchyně, dále pracovna a také místnosti příslušenství pro toto podlaží. Obytné prostory jsou propojeny chodbou s prostornou garáží s dostatkem místa pro umístění dvou vozů, kol i zahradní techniky. Z obývacího pokoje vycházíme přes krytou domovní terasu na udržovanou zahradu. Ve 2.NP je dále k dispozici 5 velkých pokojů, 2 koupelny, samostatná toaleta a velká šatna. Zahrada je pravidelně udržovaná, obrostlá vzrostlými stromy a okrasnými keři zajišťujícími klid a soukromí uživatelů, přičemž prostor zahrady před domem je neosázen a vytváří zde velký volný prostor pro volnočasové aktivity rodiny. Dům je v současné době pronajatý rodině z USA, proto je také zajímavý jako investiční nemovitost.


Plovoucí podlahy, kuchyňská linka s kompletní sadou spotřebičů, elektrický kotel, krb v obývacím pokoji, alarm a plynová přípojka v domě.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 685 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Akátová
Akátová, Horoměřice 260 m²
Dostupné ihned
ID: 523534
16 990 000 Kč
Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
28 000 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč