ID: 524962
54 000 Kč / měsíc + 7 000 Kč měsíční poplatky
54 000 Kč / měsíc + 7 000 Kč měsíční poplatky
ID: 524962

Unikátní mezonetový byt 4+kk, který se nachází v 1. a 2. patře v nově zrekonstruovaném projektu Hendlův dvůr na Praze 6 - Dejvice

Dispozice: 4+kk
Velikost: 106m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nabízíme unikátní mezonetový byt k pronájmu o dispozici 4+kk v rezidenčním projektu Hendlův dvůr. Rezidence se nachází v mimořádně atraktivní lokalitě Prahy 6 – Dejvice, v těsné blízkosti Šáreckého údolí a Přírodního parku Šárka. 


Atypický nezařízený byt k pronájmu o celkové výměře 106 m2 je situován v 1. a 2. patře unikátního bytového projektu Hendlův dvůr, který vznikl v prostorách někdejšího vrchnostenského dvora. Celý dvůr je památkově chráněný. Interiér ve spodním patře disponuje vstupní halou, obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou a samostatnou toaletou. Vrchní patro nabízí 2 ložnice, koupelnu a šatnu. V pokojích jsou na podlahách dřevěné parkety, v koupelně a na toaletě keramická dlažba. Byt má ústřední vytápění, je klimatizován, jsou zde vestavěné skříně a patří k němu i garážového stání pro jedno vozidlo. 


Vyhledávaná rezidenční lokalita v Praze tvořená kombinací prvorepublikových vil a bytových domů. Disponuje dobrou dopravní dostupností a silničním napojením. Autobusem MHD je to na nejbližší stanici metra Dejvická 15 minut. Autem dojedete na dálnici za 12 minut, na letiště Václava Havla za 17 minut a do obchodního centra Bořislavka za 7 minut. V okolí najdete všechny typy škol - mateřské, základní, střední, vysoké, mezinárodní (International School of Prague, Prague British International School, Riverside School) a veškerou občanskou vybavenost jako poštu, supermarkety, ordinace lékařů, lékárny, restaurace, kavárny, dětská hřiště a lokální obchody. Pro volnočasové aktivity lze využít skatepark, cyklostezku u Vltavy nebo se vydat na procházku do Přírodního parku Šárka-Lysolaje, přírodních památek Podbabské skály a Baba.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 7.000 Kč. Elektřina se převádí na nájemce.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: B
Patro: 1
K dispozici: srpen / 2023
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pod Kaštany
Pod Kaštany, Praha 6 210 m²
Dostupné ihned
ID: 413314
70 000 Kč
Jaselská
Jaselská, Praha 6 100 m²
Dostupné ihned
ID: 523131
47 000 Kč
Pod Kaštany
Pod Kaštany, Praha 6 147 m²
Dostupné ihned
ID: 523187
75 000 Kč