Nemovitosti – v České republice

683 výsledků

Byt Lékařská

Lékařská, Motol, Praha 5

Útulný byt 3+kk s balkonem v žádané lokalitě Praha 5 – Motol

3+kk84.5 m²5/6Velmi dobrýZařízeno

33 000 Kč

ID 533543

Byt U Družstva práce

U Družstva práce, Braník, Praha 4

Klimatizovaný byt 3+1 situovaný v atraktivní lokalitě Prahy 4

3+1120 m²2Velmi dobrýČástečně zařízeno

48 000 Kč

ID 533546

Byt Československého exilu

Československého exilu, Modřany, Praha 4

Moderní byt 2+kk s terasou

2+kk58.2 m²3/8 (výtah)TerasaVelmi dobrý

11 490 000 Kč

ID 533556

Byt Štefánikova

Štefánikova, Smíchov, Praha 5

Nezařízený mezonetový byt situovaný ve 4. a 5.NP domu Palác Austria v části Prahy 5 - Smíchov

5+1168 m²4/6 (výtah)Balkon/TerasaVelmi dobrýNezařízeno

60 000 Kč

ID 524674

Byt Nademlejnská

Nademlejnská, Hloubětín, Praha 9

Částečně zařízený byt 3+kk na Praze 9 - Hloubětín

3+kk99 m²3/5 (výtah)Velmi dobrýČástečně zařízeno

35 000 Kč

ID 411357

Byt U Rajské zahrady

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

Krásný, světlý a plně zařízený byt 2+kk situovaný ve 3. NP

2+kk59.2 m²3/5 (výtah)Velmi dobrýZařízeno

35 000 Kč

ID 533550

Byt Na Dračkách

Na Dračkách, Veleslavín, Praha 6

Designově zařízený 1+kk byt s předzahrádkou v rezidenci Maison Ořechovka

1+kk31 m²1/5TerasaNovostavbaZařízeno

20 500 Kč

ID 524906

Sledování novinek v nabídce

Nastavte si hlídacího psa, ať vám neunikne žádná nemovitost podle vašich představ

Byt Na Dračkách

Na Dračkách, Veleslavín, Praha 6

Designově zařízený 1+kk apartment s předzahrádkou v rezidenci Maison Ořechovka.

1+kk29 m²1/5 (výtah)TerasaNovostavbaZařízeno

20 500 Kč

ID 524904

Byt Maiselova

Maiselova, Josefov, Praha 1

Prostorný byt v samém srdci staré Prahy

2+kk90 m²4/7Velmi dobrýNezařízeno

42 000 Kč

ID 531546

Exkluzivně

Pozemek Nenačovice

Nenačovice

Pozemek uprostřed zeleně s povolením na rekreační objekt

996 m²Ostatnívč. inženýrských sítí

9 960 000 Kč

10 000 Kč za m²

ID 533557

Exkluzivně

Byt Emy Destinové

Emy Destinové, Jinočany

Vzdušný a útulný byt

4+kk99.8 m²1/3 (výtah)TerasaNovostavba

15 490 000 Kč

ID 533555

Rodinný dům Pod Valem II

Pod Valem II., Praha západ, Průhonice

Moderní rodinný dům 5+kk se zahradou a parkováním situovaný v blízkosti mezinárodních škol v obci Průhonice

5+kk190 m²811 m²Velmi dobrýNezařízeno

75 000 Kč

ID 527901

Vila Požárnická

Požárnická, Nebušice, Praha 6

Samostatně stojící vila v prestižní lokalitě Praha 6 – Nebušice

6+1359 m²706 m²Velmi dobrýNezařízeno

95 000 Kč

ID 410315

Exkluzivně

U Čihadel

U Čihadel, Točná, Praha 4

ESSENCE Moderní dvoupodlažní rodinný dům v nově vznikajícím projektu v lukrativní lokalitě Praha 4 - Točná

5+kk183 m²449 m²Ve výstavbě

28 110 000 Kč

ID 533273

Pomůžeme vám s výběrem vhodné nemovitosti

Pište kdykoliv

care@lexxusnorton.cz

Volejte v pracovní dny

+420 722 531 019

Exkluzivně

U Čihadel

U Čihadel, Točná, Praha 4

ELEMENT Moderní dvoupodlažní rodinný dům v nově vznikajícím projektu v lukrativní lokalitě Praha 4 - Točná

5+kk183 m²403 m²Ve výstavbě

26 500 000 Kč

ID 533279

Exkluzivně

U Čihadel

U Čihadel, Točná, Praha 4

LUNA Moderní dvoupodlažní rodinný dům v nově vznikajícím projektu v lukrativní lokalitě Praha 4 - Točná

5+kk183 m²413 m²Ve výstavbě

27 410 000 Kč

ID 533282

Exkluzivně

U Čihadel

U Čihadel, Točná, Praha 4

EUFORIA Moderní dvoupodlažní rodinný dům v nově vznikajícím projektu v lukrativní lokalitě Praha 4 - Točná

5+kk183 m²398 m²Ve výstavbě