ID: 413385
2 600 EUR / měsíc + 430 EUR měsíční poplatky
2 600 EUR / měsíc + 430 EUR měsíční poplatky
ID: 413385

Zařízený byt ve 2. patře domu s bazénem na Praze 2 - Vinohrady

Dispozice: 3+kk
Velikost: 107m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Vysoce žádaná lokalita Vinohrad nacházející se pouhých pár minut chůze od náměstí Míru nabízí nadstandardní, luxusní, zařízený byt 3+kk k pronájmu o velikosti 107 m2 na exkluzivní adrese - ulice Italská. Riegrovy sady a Havlíčkovy sady v nedaleké blízkosti dodávají lokalitě na atraktivitě.


Ve druhém patře renesančního bytového domu se společnou zahradou a bazénem je situován tento unikátní, zařízený byt 3+kk k pronájmu, disponující obytnou plochou celých 107 m2. Podmanivý interiér bytu nabízí k užívání obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem. Dále pak 2 světlé ložnice a elegantní koupelna. K dispozici je garážové parkovací stání za extra poplatek 200 Eur/měsíčně + DPH.Příjemné bydlení v blízkosti stanice metra Náměstí Míru.


Atraktivní lokalita Vinohrad nabízí plnohodnotné vyžití jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi. Výborná dostupnost do centra během několika minut městskou hromadnou dopravou (stanice metra I.P. Pavlova, Muzeum či náměstí Míru). V blízkosti se nachází mateřské, základní i střední školy, lékárny nebo Náměstí Míru. Nepřeberný výběr z mnoha prvotřídních kaváren, bister a vyhlášených restaurací doplňuje také pestrá nabídka sportovního vyžití například v nedalekých Havlíčkových a Riegrových sadech.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 430 EUR + DPH. Internet za poplatek 50 EUR/měsíc.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 2
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Italská
Italská, Praha 2 41 m²
Dostupné ihned
ID: 521953
1 000 EUR
Ibsenova
Ibsenova, Praha 2 172 m²
Dostupné ihned
ID: 522884
2 800 EUR
Máchova
Máchova, Praha 2 40 m²
Dostupné ihned
ID: 523172
25 000 Kč