ID: 525693
2 250 EUR / měsíc + 750 EUR měsíční poplatky
2 250 EUR / měsíc + 750 EUR měsíční poplatky
ID: 525693

Nový luxusní byt situovaný v rezidenčním projektu s recepcí na Praze 5 - Smíchov

Dispozice: 3+kk
Velikost: 92m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nabízíme zařízený byt 3+kk k pronájmu o velikosti 99 m2 s terasou o velikosti 32 m2, situovaný ve 3. patře impozantního nového bytového projektu Ellipsis s recepcí a výtahem. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 - Smíchov disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou.


Byt je vybaven nábytkem. Tento krásný byt k pronájmu nabízí k užívání vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba a myčka nádobí), 2 ložnice, koupelnu a terasu o velikosti 32 m2. Možnost využívání společné zahrady a Wellness přímo v bytovém projektu za povinný členský poplatek 2 500 Kč. Možnost pronájmu garážového stání za 200 EUR + DPH měsíčně. V přízemí rezidence se nachází také fitness Prisma institut.


Část pražského Smíchova, ležící na úbočí Strahova, patří mezi žádané rezidenční čtvrti. Je tvořena převážně vilami zasazenými v zeleni. Snadnou dostupnost do centra zajišťují autobusy MHD nebo tramvaje. Na nejbližší stanici metra Anděl se tak dostanete v průměru za 11 minut. Oblast má i dobré silniční napojení. Na dálniční okruh dojedete autem za 13 minut a na letiště Václava Havla za 18 minut. V okolí je řada mateřských, základních a středních škol a prestižní mezinárodní školy - Lycée Francais de Prague, Deutsche Schule Prag a solidní občanská vybavenost nemocnic. Pětihvězdičkové nákupní centrum Nový Smíchov je v dojezdové vzdálenosti autem cca 7 minut. V pěší dostupnosti je mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity – Kinského zahrada, Husovy sady, parky Mrázovka nebo Sacré Coeur.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 750 euro.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ano
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: B
Patro: 3
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Újezd
Újezd, Praha 5 286 m²
Dostupné ihned
ID: 521966
118 000 Kč
Holečkova
Holečkova, Praha 5 50 m²
Dostupné ihned
ID: 523132
33 000 Kč
Holečkova
Holečkova, Praha 5 30 m²
Dostupné ihned
ID: 523133
32 000 Kč