Byt Stochovská
Světlý, kompletně zařízený byt 4+kk s balkonem v uzavřené rezidenci Kratochvíle Stochovská na Praze 6
Byt Stochovská
・
ID 533785
Stochovská, Ruzyně, Praha
45 000 Kč
+ 7 500 Kč poplatky
45 000 Kč
+ 7 500 Kč poplatky
Světlý, kompletně zařízený byt 4+kk s balkonem v uzavřené rezidenci Kratochvíle Stochovská na Praze 6
Nabízíme k pronájmu světlý zařízený byt 4+kk o velikosti 91 m² s balkonem 5.5 m² situovaný ve 2.NP rezidence Kratochvíle Stochovská. Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6 – Ruzyně s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností.
Byt nabízí k užívání vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, hlavní ložnici se šatnou, další dvě ložnice, dvě koupelny a samostatnou toaletu. Balkon je přístupný z obývacího pokoje. K nemovitosti náleží také sklep. V rámci dalších poplatků je zahrnut pronájem dvou garážových parkovacích stání v podzemní garáži vybavené dobíjecí stanicí pro elektromobil za poplatek 1 600 Kč měsíčně.
Vybavení
Obě koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, dvojumyvadlem a elektrickým podlahovým vytápěním. Jedna z koupelen disponuje také toaletou, další samostatná toaleta je k dispozici v rámci bytu. Kuchyňský kout je plně vybaven sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Byt nabízí dostatek úložného prostoru díky vestavěným skříním. Komfort bydlení zvyšují venkovní žaluzie a moderní systém řízeného větrání s rekuperací vzduchu, který zajišťuje filtraci přiváděného vzduchu a současně minimalizuje tepelné ztráty.
Lokalita
Lokalita je tvořená kombinací rodinných a bytových domů s dobrou dopravní dostupností. V blízkosti rezidence Kratochvíle Stochovská se nachází vlakové nádraží Ruzyně na trati Kladno–Praha, odkud se dostanete vlakem do Dejvic přibližně za 11 minut a na Masarykovo nádraží v centru Prahy za 20 minut. Autobusem se dostanete na stanici metra Nádraží Veleslavín či Petřiny už za 12 minut. Autem dojedete na dálnici za 3 minuty, na mezinárodní letiště Václava Havla za 10 minut, do Obchodního centra Šestka za 6 minut a OC Bořislavka za 11 minut. V místě najdete veškerou občanskou vybavenost – lékaře, lékárny, restaurace, supermarkety, dětská hřiště, poštu, mateřské, základní, střední a vysoké školy či Prague British International School. Pro volnočasové aktivity můžete využít venkovní posilovnu, fotbalové, volejbalové a dětské hřiště nebo tenisové kurty. Na procházku se lze vydat do Přírodní rezervace Divoká Šárka, k vodní nádrži Džbán nebo do Přírodní památky Obora Hvězda.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Nabízíme Vám videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.
Informace
- Přečtěte si informace pro nájemníky
- Nájemné
- 45 000 Kč
- Měsíční poplatky
- 7 500 Kč
- Status nemovitosti
- Volný
- Dostupnost
- srpen 2026
- ID
533785
Specifikace nemovitosti
- Adresa
- Dispozice
- 4+kk
- Ložnice
- 3
- Koupelny
- 2
- Podlahová plocha
- 91 m²
- Podlaží
- 2
- Orientace
- Západ
- Vybavení
- Výtah
- Zařízení
- Zařízeno
- Stav stavby
- Velmi dobrý
- Energetická náročnost
- B
Máte o tuto nemovitost zájem?
Spojte se s námi. Rádi s vámi probereme detaily.

Galerie
Jak vypadá nemovitost a její blízké okolí
Poradíme s výběrem
Bezpečí a jistota
Podpisem nekončíme
Lokalita
Co se nachází v okolí
Sledování novinek v nabídce



