O nemovitosti

Nedávno dokončený projekt Viladům Vršní nabízí nový byt 4+kk v atraktivní lokalitě Praha 8 - KobylisyByt k prodeji o výměře 120,7 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží a díky orientaci na 3 světové strany je velice světlý a vzdušný. Byt 4+kk disponuje prostorným obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňský kout a praktickou komorou. Ze vstupní chodby jsou přístupné 3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu s vanou. V bytě se dále nachází společná koupelna vybavená sprchovým koutem a druhá komora. K bytu náleží také zimní terasa o velikosti 4,9 m2, balkon o výměře 3,9 m2 a sklep o velikosti 4,42 m2. V podzemním podlaží domu je možné dokoupit 2 garážová stání.


Viladům Vršní se nachází na pomezí ulic Vršní, Ke Stírce a Nad Šutkou. Bezprostřední okolí projektu nabízí kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje mimo jiné velké množství obchodů a supermarketů, několik mateřských, základních i středních škol, kulturní dům Ládví, divadlo Karla Hackera, koupaliště Stírka nebo Ládví a aquapark Šutka. Milovníky procházek a aktivního odpočinku jistě potěší rozsáhlé přírodní celky Čimický a Ďáblický háj. Projít se můžete k břehům Vltavy, do parku Dlážděnka, podívat se na přírodní památky Jabloňka nebo Okrouhlík.


Výborná dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovými a autobusovými linkami a stanicí metra Kobylisy, vše v docházkové vzdálenosti. Do centra se tak dostanete během několika minut. Motoristé zase uvítají snadný sjezd na Pražský okruh.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Garážové stání
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Vršní
Vršní, Praha 8 53 m²
Dostupné ihned
ID: 503724
7 401 530 Kč
Vršní
Vršní, Praha 8 108 m²
Dostupné ihned
ID: 503742
17 250 000 Kč
Pod Havránkou
Pod Havránkou, Praha 8 282 m²
Dostupné ihned
ID: 503783
Info v RK