Vaníčkova Dvůr

Kralupy nad Vltavou
ID: 528112
7 463 352 Kč

Vaníčkova Dvůr

Kralupy nad Vltavou
7 463 352 Kč
ID: 528112

Nově v nabídce

Dispozice: 3+kk
Velikost: 73m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Moderní projekt Vaníčkova Dvůr vám nabízí k prodeji velkoryse řešený byt s dispozicí 3+kk o rozměrech 73,2 m2balkonem 4,2 m2. Byt se nachází v 2. podlaží v nově vznikajícím projektu Vaníčkova Dvůr v srdci Kralup nad Vltavou.


V samém centru Kralup nad Vltavou vzniká unikátní projekt šesti bytových domů, který v sobě snoubí jedinečnost moderního bydlení a příjemné prostředí energického města na břehu Vltavy. Vaníčkova Dvůr nabídne 100 nových bytových jednotek 1+kk až 4+kk, podzemní parkovací stání a úložné prostory. Část bytů bude řešena jako jedinečné mezonety, které nemají v lokalitě konkurenci. Součástí projektu bude i privátní vnitroblok plný zeleně s dětským hřištěm. Pro zvýšení komfortu budoucích majitelů je v projektu počítáno se 13ti komerčními prostory pro budoucí služby. Projekt nabídne prvotřídní standard a zajistí tak perfektní zázemí pro příjemný život budoucích majitelů.


Kralupy nad Vltavou se nachází severně od Prahy mezi Mělníkem a Slaným. Díky své strategické poloze se jedná o vskutku jedinečné místo, spojující snadnou dostupnost Prahy s klidnou atmosférou okolí Vltavy. Lokalita disponuje vším, co by si mohl budoucí majitel přát, veškerá občanská vybavenost, kulturní vyžití, nedaleká příroda, sport i relaxace. Pokud preferujete přírodní krásy, můžete se vydat na skalnaté návrší Hostibejk s vyhlídkovým altánem. Další možností je vypravit se podél řeky Vltavy po tzv. Dvořákově cestě, která spojuje Kralupy nad Vltavou s Nelahozevsí a vede až k tamnímu zámku.


Projekt se nachází v centru, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží s pravidelnými spoji do Prahy, kam se dostanete pohodlně za 30 min. Alternativou je přímé napojení na dálnici D8.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ano
Balkon/ terasa: 4.2 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: B
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Vaníčkova Dvůr
Vaníčkova, Kralupy nad Vltavou 106 m²
Dostupné ihned
ID: 526032
9 017 317 Kč
Vaníčkova Dvůr
Vaníčkova, Kralupy nad Vltavou 53 m²
Dostupné ihned
ID: 526034
5 932 203 Kč
Guadalmina Alta
Guadalmina Alta , Marbella 134 m²
Dostupné ihned
ID: 500511
Info v RK