Poděbradské Zahrady

Choťánky
ID: 521659
3 485 000 Kč

Poděbradské Zahrady

Choťánky
3 485 000 Kč
ID: 521659

Pozemek pro Váš nový domov

Dispozice:
Velikost: 697m²
Typ nemovitosti: Pozemek

O nemovitosti

Žijte ve vlastním domě s velkou zahradou, obklopeni přírodou a na dosah jedinečné atmosféry lázeňského města.


Nový projekt Poděbradské zahrady, který vyrostl na okraji Choťánek, v těsném sousedství lázeňského města Poděbrady, nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 697 m2. Precizně připravená parcela s kompletně zkolaudovanými sítěmi - elektřinou, vodou, kanalizací a připojením na datové rozvody, je určena pro výstavbu dvoupodlažního rodinného domu. Novým majitelům tedy stačí vyřídit stavební povolení a mohou začít stavět. Samozřejmostí jsou dokončené příjezdové cesty, chodníky a veřejné osvětlení.


Centrálním bodem Poděbradských zahrad je velkorysé eko-jezírko s parkovou úpravou. V blízké budoucnosti se navíc plánuje výsadba lesoparku, který bude lemovat velkou část celého území a stane se tak příjemným krajinotvorným prvkem.


Centrum Poděbrad se nachází pouhých 5 minut autem, či autobusem a do Prahy se dostanete za 30 minut po dálnici.


Okolí Poděbradských zahrad vybízí k aktivnímu způsobu života, krásnou polabskou nížinou se vinou nekonečné louky a lesy, které si můžete užít díky síti cyklostezek. Projekt pak bude napojený na nejznámější cyklo a in-line trasu Nymburk - Poděbrady podél Labe. V Poděbradech najdete úřady, zdravotní péči, základní i odborné školy, gymnázium, divadlo, kino, nebo oblíbené farmářské trhy. Exkluzivní atmosféru dokresluje barokní zámek, lázeňský park s kolonádou, gurmánské restaurace a 18jamkové golfové hřiště. Nejen v létě potom oceníte krásná poděbradská jezera ideální na koupání, rybaření i romantiku na lodičkách.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Poděbradské Zahrady
Choťánky, Choťánky 653 m²
Dostupné ihned
ID: 521682
3 591 500 Kč
Jižní
Jižní, Hřebeč 1223 m²
Dostupné ihned
ID: 500200
7 949 500 Kč
Jižní
Jižní, Hřebeč 1001 m²
Dostupné ihned
ID: 500203
6 906 900 Kč