Budoucnost prémiového developmentu leží v plně zařízených nemovitostech

Autor: Veronika Kurzová

MIROSLAV STOPKA, obchodní manažer významné interiérové firmy STOPKA, působící na českém trhu více než třicet let, patří mezi jednoho z důležitých protagonistů unikátního projektu Vila ÉPOQUE, který byl nedávno dokončen na pražské Bertramce. O jeho propojení s tímto jedinečným projektem českého rezidenčního developmentu jsme si povídali v ikonickém penthousu GRAND Vily ÉPOQUE.

Budoucnost prémiového developmentu leží v plně zařízených nemovitostech

Miroslav Stopka na terase penthousu GRAND ve Vile ÉPOQUE. Foto: Miroslav Žebrák.

Stává se vám často, že vás oslovují developeři s žádostí o návrh a realizaci interiérů rezidenčních projektů se zapojením vašich exkluzivních značek?

Nejčastěji se setkáváme s tím, že nás developeři oslovují s žádostí o zařízení vzorového bytu s cílem zvýšit atraktivitu konkrétního projektu. V našem zájmu je však spolupracovat s developery, kteří mají zájem posouvat své projekty na vyšší úroveň a nabídnout svým klientům kompletně a špičkově vybavenou nemovitost připravenou k okamžitému nastěhování. Zákazník, který toto dokáže ocenit, tak dostane důkladně promyšlený a velmi kvalitně vybavený interiér a zároveň ušetří mnoho času a starostí s jeho zařizováním. Takovýchto projektů není ale mnoho. Jedním z nich je právě Vila ÉPOQUE.

S jakým designérem jste na návrzích interiérů pro Vilu ÉPOQUE spolupracovali?

Firma STOPKA na projektech pracuje s návrhy svého týmu architektů. Vilu ÉPOQUE tvořil především architekt David Polišenský za podpory dalších kolegů. Na jiných projektech rádi spolupracujeme i s architekty klienta či developera. Vyjít vstříc vysokým tvůrčím nárokům architekta a zároveň zachovat vysokou kvalitu realizace je pro nás pokaždé příjemnou výzvou.

Společenská část penthousu GRAND je skutečně velkorysá, rozkládá se na více než šedesáti dvou metrech čtverečních. Foto: Miroslav Žebrák.

Co všechno od firmy STOPKA najdou majitelé pěti unikátních bytů ve Vile ÉPOQUE jako součást standardního vybavení?

Součástí každého bytu je individuálně navržená kuchyň Poliform se spotřebiči Miele, vestavěné šatny Poliform a posuvné dveře od italského výrobce Rimadesio. Obě italské značky představují vrchol kvalitních designových produktů v celosvětovém měřítku.

V případě, že bude chtít některý z majitelů zařídit svůj domov přesně podle vizualizací, kterými byl projekt Vila ÉPOQUE prezentován, je to možné?

To samozřejmě možné je. S takovým záměrem jsme k návrhu jednotlivých bytů přistupovali. Každá místnost byla individuálně navržena tak, aby celý byt tvořil harmonický celek a zároveň se nikde jinde v projektu neopakoval. Návrhy je také možné dále individualizovat podle preferencí klientů tak, aby zcela vyhovovaly jejich potřebám.

Jedna ze dvou ložnic penthousu, ze které je krásný výhled na Prahu. Foto: Miroslav Žebrák.

Hlavním claimem projektu Vila ÉPOQUE je „Nová epocha bydlení“. Je takovou i ve vašich očích?

Myslím si, že tomu tak skutečně je. Tomuto projektu jsme věnovali opravdu mnoho energie nejen proto, aby byli budoucí majitelé naprosto spokojeni s vybavením, které je součástí jejich nemovitosti, ale také proto, že věříme, že právě zcela zařízené projekty jsou budoucností prémiového developmentu.

Večerní pohled z terasy do druhé z ložnic penthousu GRAND. Foto: Miroslav Žebrák.

.Fasáda Vily ÉPOQUE z ulice Na Cihlářce. Foto: Miroslav Žebrák.