novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

O nás

Jsme Lexxus Norton a specializujeme se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.

Řídíme se heslem: Přemýšlíme (nastavujeme projekt), tvoříme (strategie prodeje a marketingu), zavazujeme se a prodáváme.

Vážíme si našich klientů a věříme, že v luxusním segmentu si můžete dovolit udělat chybu jen jednou.  Proto klademe maximální důraz na nejlepší servis jak pro klienta, tak konečného uživatele. Naše služby jsou postavené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi vždy s přihlédnutím k jeho požadavkům. Dále při realizaci nabízíme maximální podporu a zkušenosti čerpající z historie mateřské realitní společnosti LEXXUS a.s., která působí na pražském realitním trhu již od 90. let.

Hledáte luxusní nemovitost či luxusní byt? Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří mají jedinečný přehled o specifikách trhu a nabízí exkluzivní a luxusní nemovitosti, od luxusních novostaveb v rámci nových rezidenčních projektů až po moderně a stylově zařízené historické byty v centru Prahy.

Přinášíme jasnou vizuální a komunikační diferenciaci nabídky a služeb v oblasti exkluzivních nemovitostí z hlediska lokality, komfortu bydlení a životního stylu. Nemovitosti v portfoliu Lexxus Norton splňují ty nejvyšší nároky a současné požadavky na luxusní a moderní bydlení. Klientům, kteří se zajímají o pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení či investování do realit s cílem lukrativního zisku, poskytujeme komplexní servis při zachování individuálního přístupu, včetně právního zajištění či poradenství.

Lexxus Norton je synonymem:

S další nabídkou luxusních realit v Praze, včetně bytů k prodeji i bytů k pronájmu se můžete seznámit také na www.lexxus.cz

Kontaktujte nás a využijte našich jedinečných služeb.

Brožura o společnosti ke stažení

Mohlo by vás zajímat

Rezidence Nautica od 8 942 897 Kč K Vodě, Praha 10 od 134 m2
Korunní Info v RK Korunní, Praha 10 148.78 m2
U Dětského hřiště 31 278 000 Kč U Dětského hřiště, Praha 5 482 m2
Na Hřebenkách Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 295.73 m2
K Rybníčku 14 900 000 Kč K Rybníčku 340 m2
Cholupická Info v RK Cholupická, Praha 4 680 m2
Generála Píky 39 000 Kč Generála Píky, Praha 6 90 m2
Info v RK m2
Info v RK m2