O Savills

Realitní kancelář LEXXUS zahájila spolupráci s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytne kompletní spektrum služeb na realitním trhu.

Savills nabízí širokou škálu specializovaných služeb od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu. Savills patří s více než 600 kancelářemi a 35 000 profesionály po celém světě k předním globálním poradcům v oblasti nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 2017.


Savills v České republice již nabízí služby v oblasti investičního poradenství, oceňování, pronájmu a správy nemovitostí, stavebního a projektového poradenství a průzkumu trhu.

LEXXUS, specialista na rezidenční nemovitosti s více než 25letou historií, disponuje jedinečnými daty z tohoto sektoru a dokázal vytvořit rozsáhlé portfolio nových rezidenčních projektů, bytů a domů i luxusních nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu. Toto portfolio se nachází převážně na území Prahy a v jejím okolí, doplňují jej prvotřídní odborné klientské služby.

Hugo Thistlethwayte, vedoucí divize globálních rezidenčních operací Savills, řekl: „Pokračující růst středoevropské ekonomiky, zejména v České republice, vedl ke zvýšení cen rezidenčních nemovitostí a dal vzniknout příležitostem pro novou rezidenční a víceúčelovou výstavbu. Pražský trh přitahuje mezinárodní zájem a nás těší, že jsme vytvořili partnerství se společností LEXXUS, díky kterému jsme nyní lokálním klientům schopni poskytovat poradenství a transakční služby ve všech sektorech trhu s nemovitostmi.“

Kontaktovat Savills