ID: 523621
120 000 Kč / měsíc + 30 000 Kč měsíční poplatky
120 000 Kč / měsíc + 30 000 Kč měsíční poplatky
ID: 523621

Jedinečná prvorepubliková vila 7+1 se zahradou situovaná na prestižní adrese Hanspaulka na Praze 6 - Dejvice

Dispozice: 7+1
Velikost: 376m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Nabízíme jedinečnou nezařízenou nemovitost z roku 1934 k pronájmu, jež je situována v mimořádně exkluzivní lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka a je její příběh si můžete přečíst v nové publikaci “Slavné vily Praha 6 - Hanspaulka”. Dvě podlaží prvorepublikové vily o dispozici 7+1 s 376 m2 se nachází v blízkosti většiny mezinárodních škol. Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy a na letiště Václava Havla.


Tato nadstandardní nezařízená vila 7+1 k pronájmu dispozičně nabízí k užívání celkem 2 patra. Zvýšené přízemí (piano nobile) nabízí předsíň, vstupní halu se schodištěm, pracovnu s knihovnou, obývací pokoj a jídelnu, plně vybavenou kuchyň (sklokeramická deska, trouba a myčka nádobí), prádelnu a samostatnou toaletu. První patro disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami, 2 šatnami a 2 terasami. K domu náleží garáž pro 2 vozidla s nabíjecí stanici pro elektro auta, parkoviště před domem pro dva automobily a krásně udržovaná velkorysá starobylá zahrada o celkové výměře 3000 m2, kde má nájemník nerušený prostor 1500 m2 k dispozici. V prostoru rozlehlé zahrady se nachází volejbalové hřiště, střelnice pro lukostřelbu, piskovistě pro děti a dvůr s basketbalovými koši. Dlouhodobá spolupráce a přátelství rodiny majitele a nájemníka vyústilo ve významný kulturní projekt cyklu koncertu komorní hudby Sušická Salon Soirée, a proto je nyní součástí vybavení i Baby grand piano Bechstein.


Jedna z nejžádanějších rezidenčních lokalit v Praze, tvořená převážně prvorepublikovými vilami s unikátním géniem loci. Disponuje dobrou dopravní dostupností. Autobusem MHD 131 je to na nejbližší stanici metra Bořislavka za 8 minut. Autem dojedete na dálnici za 9 minut, na letiště Václava Havla za 14 minut a do obchodního centra Bořislavka za 5 minut. V okolí najdete všechny typy škol - mateřské, základní, střední, vysoké, mezinárodní (International School of Prague, Prague British International School, Riverside School) a také veškerou občanskou vybavenost jako poštu, supermarkety, ordinace lékařů, lékárny, kavárny a dětská hřiště. Pro volnočasové aktivity lze využít tenisové kurty, workoutové hřiště, sportovní areál školy Hanspaulka 300 m od branky.


V současné době byla vila vybavena fotovoltaickou elektrárnou s bateriovým systémem a nabíjecí stanici pro elektroautomobily a třemi tepelným čerpadly. Jako bivalentni zdroj jsou nyní dva plynové kotle.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání ve dvoře
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ne
Velikost pozemku: 1500 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G
Status nemovitosti: volný
K dispozici: Ihned k nastěhování

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Nad Višňovkou
Nad Višňovkou, Praha 6 340 m²
Dostupné ihned
ID: 413302
85 000 Kč
Huberova
Huberova, Praha 6 240 m²
Dostupné ihned
ID: 521965
50 000 Kč
Juárezova
Juárezova, Praha 6 741 m²
Dostupné ihned
ID: 523734
280 000 Kč