ID: 523522
65 000 Kč / měsíc + 6 000 Kč měsíční poplatky
65 000 Kč / měsíc + 6 000 Kč měsíční poplatky
ID: 523522

Klimatizovaný rodinný dům o velikosti 273 m2 s vyhřívaným bazénem situovaný v blízkosti mezinárodních škol v lokalitě Prahy 4 - Lhotka

Dispozice: 6+2
Velikost: 273m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Nabízíme částečně zařízený rodinný dům k pronájmu o velikosti 273 m2 s vyhřívaným bazénem s automatickou filtrací, situovaný v dobře udržované zahradě s automatickým zavlažováním, v blízkosti mezinárodních škol British International School of Prague a The English International School Prague. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 4 - Lhotka poskytující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou.


Tento částečně zařízený rodinný dům k pronájmu se skládá ze dvou bytových jednotek, které lze spojit. Přízemí dispozičně nabízí verandu, předsíň, šatnu, halu, kuchyň, pokoj, koupelnu, toaletu, sklad a terasu. V 1. patře se nachází hala, obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, šatna, koupelna, toaleta, spíž a balkón. Podkroví zahrnuje halu, 2 ložnice, koupelnu a toaletu. Součástí domu jsou 2 garážová stání a 3 sklepy. Celý dům je podsklepený a klimatizovaný.


Lokalitu tvoří rodinné a částečně i bytové domy zasazené v zeleni. Nabízí dobrou dopravní dostupnost, obsluhuje ji hustá síť linek autobusů MHD. Ty vás dovezou na stanici metra Kačerov už za 6 minut. Autem dojedete na městský okruh za 7 minut, na mezinárodní letiště Václava Havla za 29 minut a do OC Novo Plaza za 2 minuty. V místě najdete v pěší dostupnosti veškerou občanskou vybavenost – mateřské a základní školy, lékařský dům, lékárny, restaurace, supermarkety, obchodní a zábavní centrum Novo Plaza, dětská hřiště a poštu. Pro volnočasové aktivity můžete využít v okolí koupaliště Biotop Lhotka, minigolf, tenisové kurty a fotbalové hřiště. Na procházku se lze vydat do lesa podél Zátišského potoka nebo do lesoparku Velký háj.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Nabízíme Vám videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Částečně
Velikost pozemku: 824 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G
Status nemovitosti: volný
K dispozici: Ihned k nastěhování

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Meteorologická
Meteorologická, Praha 4 186 m²
Dostupné Červenec 2024
ID: 528392
71 000 Kč
Hřebenová
Hřebenová, Praha 6 190 m²
Dostupné ihned
ID: 525093
80 000 Kč
U Špejcharu
U Špejcharu, Tuchoměřice 200 m²
Dostupné ihned
ID: 526076
55 000 Kč