ID: 521626
135 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
135 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
ID: 521626

Reprezentativní mezonetový byt 9+2 s balkonem o obytné ploše 320 m2 poskytující krásné výhledy na náměstí Míru

Dispozice: 9+2
Velikost: 320m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

V jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy 2 - Vinohrady představujeme velice luxusní, nezařízený, mezonetový byt 9+2 k pronájmu s balkonem se zachovalými historickými prvky a kvalitními materiály. Tato vysoce atraktivní lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost - přímo u stanice metra Náměstí Míru (linka A), a veškerou občanskou vybavenost.


V 1. a 2. patře atraktivního činžovního domu je situován tento vysoce reprezentativní, nezařízený byt 9+2 k pronájmu, disponující velkorysou obytnou plochou 320 m2 s balkonem. Jedinečný interiér bytu navržený s citem pro umění a detail, je tvořen 3 hlavními místnostmi (obývací pokoje) s unikátními dekorativními kamny, 4 prostornými ložnicemi, 2 vybavenými kuchyněmi (na každém patře jedna), 2 luxusními koupelnami, 2 samostatnými toaletami a technickou místností. Interiér bytu nabízí mnoho úložných prostor, vysoce kvalitní materiály, jedinečnou atmosférou se zachovalými historickými prvky a výhled na náměstí Míru. K bytu náleží balkon.


Tato vysoce atraktivní lokalita Vinohrad je situována v těsné blízkosti stanice metra A Náměstí Míru a mnoha dalších spojů MHD. V místě bydliště lze naleznout pestrou nabídku obchodů, restaurací, barů a kaváren či lékárny, pošty aj. Značným benefitem je též skvělá dostupnost do mateřských a základních škol či mezinárodních škol (ISP/ Riverside school/Park Lane International School/Francouzské lyceum/Prague British School). Nedaleká zeleň v podobě parku Folimanka či Havlíčkovy sady rovněž přidává lokalitě na atraktivitě.


Poplatky jsou hrazeny zvlášť.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ano
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 2
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Italská
Italská, Praha 2 94 m²
Dostupné ihned
ID: 413333
2 600 EUR
Italská
Italská, Praha 2 107 m²
Dostupné Duben 2023
ID: 413385
2 600 EUR
Anny Letenské
Anny Letenské, Praha 2 75 m²
Dostupné ihned
ID: 521935
29 000 Kč