ID: 521626
150 000 Kč / měsíc + 5 000 Kč měsíční poplatky
150 000 Kč / měsíc + 5 000 Kč měsíční poplatky
ID: 521626

Luxusní byt situovaný ve 3. patře s výhledem na náměstí Míru

Dispozice: 9+2
Velikost: 320m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

V jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy 2 - Vinohrady, představujeme velice luxusní, nezařízený, mezonetový byt 9+2 k pronájmu se zachovalými historickými prvky a kvalitními materiály. Tato vysoce atraktivní lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost - přímo u stanice metra A Náměstí Míru a veškerou občanskou vybavenost.


Ve druhém patře atraktivního činžovního domu je situován tento vysoce reprezentativní, nezařízený byt 9+2 k pronájmu disponující velkorysou obytnou plochou 320 m2. Jedinečný interiér bytu navržený s citem pro umění a detail je tvořen 3 hlavními místnostmi (obývací pokoje) s unikátními dekorativními kamny, 4 prostornými ložnicemi, 2 vybavenými kuchyněmi (na každém patře jedna), 2 luxusní koupelny, 2 samostatné toalety a technickou místností. Interiér nabízí mnoho úložných prostor, vysoce kvalitní materiály, jedinečnou atmosférou se zachovalými historickými prvky a výhled na náměstí Míru. K bytu náleží balkon.


Tato vysoce atraktivní lokalita Vinohrad je situována v těsné blízkosti stanice metra A Náměstí Míru a mnoha dalších spojů MHD. V místě bydliště lze naleznout pestrou nabídku obchodů, restaurací, barů a kaváren či lékárny, pošty aj. Značným benefitem je též skvělá dostupnost do mateřských a základních škol či mezinárodních škol (ISP/ Riverside school / Park Lane International School / Francouzské lyceum / Prague British School). Nedaleká zeleň v podobě parku Folimanka či Havlíčkovy sady rovněž přidává lokalitě na atraktivitě.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4 000 Kč/za osobu + 5 000 Kč elektřina.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Nabízíme Vám videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ano
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 3
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Ibsenova
Ibsenova, Praha 2 250 m²
Dostupné ihned
ID: 413166
4 600 EUR
Italská
Italská, Praha 2 98 m²
Dostupné ihned
ID: 413207
2 000 EUR
Americká
Americká, Praha 2 190 m²
Dostupné ihned
ID: 413357
87 000 Kč