ID: 523132
33 000 CZK / per month + 4 000 CZK services
33 000 CZK / per month + 4 000 CZK services
ID: 523132

Světlý zařízený byt 2+kk se nachází ve zrekonstruovaném domě s recepcí, Praha 5 - Smíchov

Layout: 2+kk
Size: 50m²
Property type: Byt

About the property

Atraktivní lokalita pražského Smíchova nabízí exkluzivní možnost bydlení v blízkosti několika parků a se skvělou dopravní dostupností. Představujeme vám exkluzivní, zařízený byt 2+kk k pronájmu.


V pátém patře exkluzivního bytového domu s recepcí je situován tento moderně zařízený byt 2+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 50 m2. Vzdušný interiér bytu je tvořen vstupní chodbou, obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, ložnicí a koupelnou. Služby recepce jsou vám k dispozici od 9.00 do 16.00 (možnost tisku dokumentů apod.). Jednou týdně je v bytě prováděn běžný úklid s výměnou povlečení a ručníků.

Nájemníci mohou využívat zrekonstruované lobby, které poskytuje příjemné posezení.


Jedinečná lokalita Holečkovy ulice disponuje skvělou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností a bohatou nabídkou kulturního vyžití například v nedalekém Švandově divadle, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Byt se nachází v blízkosti několika náměstí např. náměstí Kinských, Arbesovo náměstí nebo náměstí 14. října. Rodiny s dětmi dozajista ocení mnoho dětských hřišť, základních škol, mateřských škol, středních škol a gymnázií. Nemovitost se nachází v blízkosti Francouzského lycea. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekém parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských. Stanice metra Anděl v docházkové vzdálenosti.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4000,-Kč/měsíc.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Map

More information

Parking: Ne
Balcony/ terrace: No
Furnished: Yes
Energy label: G
Floor: 5
K dispozici: Ihned k nastěhování
Property status: available

We will advise you on the selection of an apartment and financing

Thanks to our long experience and knowledge of (not only) Prague’s real estate market, we can find a property that is exactly what you want. We are ready to help you both with purchasing and with all the requisites that are related to it. Get in touch with us.

Contact

You could be interested

Hořejší nábřeží
Hořejší nábřeží, Praha 5 55 sqm
Available
ID: 413381
36 000 CZK
Holečkova
Holečkova, Praha 5 178 sqm
Available
ID: 521947
3 500 EUR
Holečkova
Holečkova, Praha 5 181 sqm
Available
ID: 521950
4 900 EUR