ID: 523890
2 420 EUR / per month + services
2 420 EUR / per month + services
ID: 523890

Nový luxusní byt 2+kk, situovaný ve 3. patře nového rezidenčního projektu Ellipsis s recepcí na Praze 5 - Smíchov

Layout: 2+kk
Size: 60m²
Property type: Byt

About the property

Nabízíme zařízený byt 2+kk k pronájmu o velikosti 60 m2 s terasou o velikosti 10 m2, situovaný ve 3. patře impozantního nového bytového projektu Ellipsis s recepcí a výtahem. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 - Smíchov disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou.


Tento krásný byt k pronájmu nabízí k užívání vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba a myčka nádobí), 1 ložnici, koupelnu a terasu o velikosti 10 m2. Možnost využívání společné zahrady. Možnost pronájmu garážového stání za 200 EUR + DPH měsíčně. 


Jedinečná lokalita Holečkovy ulice disponuje skvělou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností v místě včetně supermarketu Lidl, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Rodiny s dětmi dozajista ocení mnoho dětských hřišť, základních škol, mateřských škol, středních škol a gymnázií. Dobrá dostupnost do mezinárodních škol na Praze 5. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekých Dienzenhoferových sadech, parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských.


Poplatky jsou součástí nájemného.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Map

More information

Parking: Ne
Balcony/ terrace: 10 sqm
Furnished: Yes
Energy label: B
Floor: 3
K dispozici: Ihned k nastěhování
Property status: available

We will advise you on the selection of an apartment and financing

Thanks to our long experience and knowledge of (not only) Prague’s real estate market, we can find a property that is exactly what you want. We are ready to help you both with purchasing and with all the requisites that are related to it. Get in touch with us.

Contact

You could be interested

Hořejší nábřeží
Hořejší nábřeží, Praha 5 55 sqm
Available
ID: 413381
36 000 CZK
Holečkova
Holečkova, Praha 5 178 sqm
Available
ID: 521947
3 500 EUR
Holečkova
Holečkova, Praha 5 181 sqm
Available
ID: 521950
4 900 EUR