ID: 524110
2 200 EUR / per month + 834 EUR services
2 200 EUR / per month + 834 EUR services
ID: 524110

Nový luxusní byt situovaný v rezidenčním projektu s recepcí na Praze 5 - Smíchov

Layout: 3+kk
Size: 92m²
Property type: Byt

About the property

Představujeme vám luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu s impozantní terasou, který je součástí nového bytového projektu. Atraktivní lokalita Prahy 5 - Smíchova nabízí jedinečnou možnost bydlení v blízkosti několika parků a se skvělou dopravní dostupností


Ve 3. patře exkluzivního bytového komplexu je situován tento luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 99 m2. Vysoce designový interiér bytu je tvořen vstupní chodbou, obývacím pokojem s moderně vybaveným kuchyňským koutem (sporák trouba, lednice, mrazák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba). Jednotka dále nabízí k užívání 2 prostorné ložnice se vstupy na terasu (32 m2), 2 velice moderní koupelny (vana, sprchový kout) a samostatnou toaletu. Možnost pronájmu garážového parkovacího stání 200 € + 21% DPH na měsíc. Možnost využívání společné zahrady a Wellness přímo v bytovém projektu za členský poplatek 3 500 Kč. V přízemí rezidence se nachází také fitness Prisma institut.


Jedinečná lokalita Holečkovy ulice disponuje skvělou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností v místě včetně supermarketu Lidl, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Rodiny s dětmi dozajista ocení mnoho dětských hřišť, základních škol, mateřských škol, středních škol a gymnázií. Dobrá dostupnost do mezinárodních škol na Praze 5. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekých Dienzenhoferových sadech, parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 834 EUR.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Map

More information

Parking: Ne
Balcony/ terrace: Yes
Furnished: No
Energy label: B
Floor: 3
K dispozici: Ihned k nastěhování
Property status: available

We will advise you on the selection of an apartment and financing

Thanks to our long experience and knowledge of (not only) Prague’s real estate market, we can find a property that is exactly what you want. We are ready to help you both with purchasing and with all the requisites that are related to it. Get in touch with us.

Contact

You could be interested

Hořejší nábřeží
Hořejší nábřeží, Praha 5 55 sqm
Available
ID: 413381
36 000 CZK
Holečkova
Holečkova, Praha 5 178 sqm
Available
ID: 521947
3 500 EUR
Holečkova
Holečkova, Praha 5 216 sqm
Available
ID: 521952
5 200 EUR