ID: 523132
33 000 Kč / měsíc + 4 000 Kč měsíční poplatky
33 000 Kč / měsíc + 4 000 Kč měsíční poplatky
ID: 523132

Světlý zařízený byt 2+kk se nachází ve zrekonstruovaném domě s recepcí, Praha 5 - Smíchov

Dispozice: 2+kk
Velikost: 50m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Atraktivní lokalita pražského Smíchova nabízí exkluzivní možnost bydlení v blízkosti několika parků a se skvělou dopravní dostupností. Představujeme vám exkluzivní, zařízený byt 2+kk k pronájmu.


V pátém patře exkluzivního bytového domu s recepcí je situován tento moderně zařízený byt 2+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 50 m2. Vzdušný interiér bytu je tvořen vstupní chodbou, obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, ložnicí a koupelnou. Služby recepce jsou vám k dispozici od 9.00 do 16.00 (možnost tisku dokumentů apod.). Jednou týdně je v bytě prováděn běžný úklid s výměnou povlečení a ručníků.

Nájemníci mohou využívat zrekonstruované lobby, které poskytuje příjemné posezení.


Jedinečná lokalita Holečkovy ulice disponuje skvělou dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností a bohatou nabídkou kulturního vyžití například v nedalekém Švandově divadle, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Byt se nachází v blízkosti několika náměstí např. náměstí Kinských, Arbesovo náměstí nebo náměstí 14. října. Rodiny s dětmi dozajista ocení mnoho dětských hřišť, základních škol, mateřských škol, středních škol a gymnázií. Nemovitost se nachází v blízkosti Francouzského lycea. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekém parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských. Stanice metra Anděl v docházkové vzdálenosti.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4000,-Kč/měsíc.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 5
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hořejší nábřeží
Hořejší nábřeží, Praha 5 55 m²
Dostupné ihned
ID: 413381
36 000 Kč
Holečkova
Holečkova, Praha 5 178 m²
Dostupné ihned
ID: 521947
3 500 EUR
Holečkova
Holečkova, Praha 5 181 m²
Dostupné ihned
ID: 521950
4 900 EUR