ID: 525744
300 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
300 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
ID: 525744

Historická Vila Kampa k pronájmu na Malé Straně nedaleko Karlova mostu

Dispozice: 8+1
Velikost: 322m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Nabízíme nákladně zrekonstruovaný historický objekt Vila Kampa o dispozici 8+1 k pronájmu o velikosti 322 m2 se zahradou. Nemovitost se nachází v samém srdci Malé Strany na Praze 1 nedaleko parku Kampa a Karlova mostu. Z krásné a udržované zahrady lze dojít přímo k Čertovce.


V přízemí vily se nachází prostorná vstupní hala, jídelna, kompletně vybavená kuchyně, společenská místnost a studio pro hosty s vlastní koupelnou. Ve dvou vrchních patrech jsou ložnice s klimatizací, každá s vlastní koupelnou a šatnou. Z největší ložnice v patře lze vyjít přímo na terasu (12,85 m2). Vila má vlastní sklad vína a vinárnu v suterénu vily, která je unikátní kombinací původních kamenných klenutých stropů a dřeva. Vila Kampa - objekt bývalé kovárny má zřejmě renesanční jádro, upravené barokně a klasicistně. Dům byl postaven podle plánu arch. Jana Karnpiona de Bossy z roku 1602, který je znalci pokládán za vzácné urbanistické dílo poslední doby renesanční.


Malá Strana je jedna z nejstarších a nejpůsobivějších částí Prahy, která vznikla v podhradí Pražského hradu. Jedná se o turisticky atraktivní lokalitu s řadou kostelů, paláců a dalších památek a vysokým podílem zelených ploch zahrad a sadů včetně vrchu Petřín a Kinského zahrad. V lokalitě jezdí tramvaje, autobusy a stanice metra Malostranská je v docházkové vzdálenosti, stejně jako obchody, restaurace, kavárny, nemocnice, lékárny, divadla a pošta. V blízkosti se nachází Pražský hrad, Karlův most, Kampa, Čertovka, autem se za 10 minut dostanete na městský okruh, za 23 minut na letiště Václava Havla a za 5 minut do nákupního centra Nový Smíchov.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh bude upřesněna.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání na pozemku
Balkon/ terasa: 70 m²
Zařízeno: Částečně
Velikost pozemku: 704 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G
Status nemovitosti: volný
K dispozici: Ihned k nastěhování

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Nad Višňovkou
Nad Višňovkou, Praha 6 340 m²
Dostupné ihned
ID: 413302
85 000 Kč
Sušická
Sušická, Praha 6 376 m²
Dostupné Prosinec 2023
ID: 523621
120 000 Kč
K Chumberku
K Chumberku, Praha 6 180 m²
Dostupné ihned
ID: 523956
59 000 Kč