ID: 524120
29 000 Kč / měsíc + 1 250 Kč měsíční poplatky
29 000 Kč / měsíc + 1 250 Kč měsíční poplatky
ID: 524120

Moderní kancelář k pronájmu, Praha 2 - Vinohrady

Dispozice:
Velikost: 74m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Nabízíme moderní kancelářské prostory k pronájmu v krásné lokalitě Prahy 2 - Vinohrady, disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou (zastávka tramvaje Italská je minutu chůze).


Tyto kancelářské prostory k pronájmu se nachází v 1. patře budovy po kompletní rekonstrukci s výtahem a vstup do budovy je za ochrannou bránou. Prostory k užívání kancelářských prostor o celkové velikosti 74 m2 nabízí kuchyňku, toaletu a malý sklad. Možnost 1 parkovacího stání za poplatek 2.000,-Kč/ auto/ měsíc. V suterénu nabízí skladové či technické zázemí. Kanceláře se nabízí nezařízené nábytkem.


Vinohrady jsou jedna z nejžádanějších pražských lokalit. Mají skvělou polohu, kde vše potřebné najdete do 10 minut chůze. Oblast má výbornou dopravní dostupnost - stanice metra, několik tramvajových linek a autobusy. Na Václavské náměstí se MHD dostanete už za 5 minut. Dobré je i silniční napojení. Na dálniční okruh dojedete autem už za 12 minut a na letiště Václava Havla za 27 minut. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost - lékárna, poliklinika, pošta, supermarkety, úřady, banky, lokální obchody, restaurace a bary. V blízkosti se nacházejí mateřské, základní a střední školy, vysoká škola a dětská hřiště. Pro volnočasové aktivity můžete využít Havlíčkovy sady a Riegrovy sady s krásnými výhledy na Prahu.


Výše vyúčtovatelných měsíčních paušálních záloh činí 1 250 Kč. Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. 


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 1
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Italská
Italská, Praha 2 130 m²
Dostupné ihned
ID: 523106
80 000 Kč
Italská
Italská, Praha 2 528 m²
Dostupné ihned
ID: 523107
318 000 Kč
Fričova
Fričova, Praha 2 69 m²
Dostupné ihned
ID: 523773
29 000 Kč