ID: 524004
70 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
70 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky
ID: 524004

Kancelářské prostory o velikosti 140 m2 situované v historickém centru, Praha 1 - Staré Město

Dispozice: 5+1
Velikost: 160m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Nabízíme komerční prostory k pronájmu o velikosti 140 m2 s prostornou terasou o rozloze 36 m2, situované ve 3. patře budovy s výtahem. Nemovitost se nachází v historické lokalitě Prahy 1 - Betlémské náměstí, disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou.


Komerční prostory k pronájmu dispozičně nabízí vstupní chodbu, samostatnou plně vybavenou kuchyň, 4 neprůchozí místnosti a 2 koupelny. Součástí vybavení je alarm a kamerový systém u vchodu budovy.


Čtvrť tvořená většinou bytovými domy se skvělou dopravní dostupností. Lokalita disponuje zastávkami tramvají, autobusů i stanicemi metra Vyšehrad a Pražského povstání. Autem dojedete na městský okruh za 2 minuty, na letiště Václava Havla za 29 minut, do obchodního a zábavního centra Westfield Chodov za 10 minut. V místě najdete veškerou občanskou vybavenost – mateřské, základní a střední školy, gymnázium, Newton University; lékárny, polikliniku, restaurace, supermarkety, dětská hřiště a poštu. Pro volnočasové aktivity můžete využít v okolí sportovní halu, venkovní posilovny, fotbalová a volejbalová hřiště, tenisové kurty, cyklostezky nebo psí louku. Na procházku se lze vydat do parků Na Fidlovačce a Folimanka, Jiráskových sadů či do Vyšehradských parků.


Energie se převádí na nájemce.


Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 36 m²
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 3
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Smetanovo nábřeží
Smetanovo nábřeží, Praha 1 310 m²
Dostupné ihned
ID: 521943
Info v RK
Václavské náměstí
Václavské náměstí, Praha 1 244 m²
Dostupné ihned
ID: 523622
122 000 Kč
Palác Lucerna
Vodičkova, Praha 1 500 m²
Dostupné ihned
ID: 523711
Info v RK